Ремонт в спальні мало чим відрізняється від звичайного ремонту вітальні або передпокою. Використовувані матеріали майже не відрізняються: шпалери, декоративна штукатурка, стельова плитка, натяжна або підвісна стеля. Самі вибирайте, які будматеріали підійдуть для вашої спальні.

Якщо вам потрібен ремонт і зокрема в спальні, почніть з ремонту стелі. Як зробити ремонт стелі – вибирайте самі. Тут є кілька найпопулярніших варіантів. Частенько в наших квартирах видно стельові плити і великі стики між ними. Буває і так, що простір між стиками нічим не заповнене, що виглядає жахливо. Заповніть проміжки між плитками шпаклівкою, щоб вирівняти поверхню стелі. Після цього змийте побілку зі стелі, якщо ви звичайно не збираєтеся знову білити стелю. До речі, побілка стелі не втрачає своєї актуальності – даний вид штукатурення стелі все ще в ціні.

Після повного змити побілки, можна приступити в декоративній обробці стелі. Вибирайте самі: стельова плитка або навісний / натяжна стеля. Майте на увазі, що стельова плитка – найдешевший варіант красивою і якісної обробки стелі.

Для стін вибирайте штукатурку – це самий екологічно чистий матеріал, який поліпшить мікроклімат приміщення, що вельми важливо для здорового і міцного сну. Декоративна штукатурка на сучасному ринку найрізноманітніша, будь текстури і фактури, відповідно можна отримати будь-яке покриття і малюнок.

Можете поклеїти в своїй спальні бамбукові або текстильні шпалери – це не просто шпалери, а справжня прикраса спальні. Створюйте свій стиль!

Для обробки підлоги використовуйте ламінат або паркет. Ламінат додасть роскошьності вашого інтер’єру. Звичайно, паркет коштує чимало, але благородність натуральної деревини – безцінна. Можете залишити підлогу без обробки, але постелити прекрасний килим або ковролін. До речі, не забудьте позбавити ваш підлогу від скрипів. Для цього необхідно зняти підлоги, вичистити простір між дошками, ретельно підігнати мостини одну до одної, а потім прикріпити статеві дошки з статевим балках. Не варто укладати ламінат або ковролін на скрипучий пол – потрібно обов’язково вирішити проблему перед укладанням нового підлогового покриття.