Щоб забезпечити комфорт у власній квартирі, необхідно скористатися професійною консультацією досвідченого дизайнера.

Ці фахівці допоможуть правильно вибрати меблі, аксесуари і декоративні елементи, що прикрашають ваш будинок. Одним з важливих елементів інтер’єру є штори. Ці вироби традиційно використовуються в котеджах, будинках і квартирах з метою ізоляції простору від вуличного перегляду і для додання естетичного вигляду в кімнаті. У спекотну погоду штори захистять від палючих променів сонця, а в зимові холоди допоможуть зберегти тепло і затишок в домі.

В даний час купити штори можна не тільки в господарських магазинах або ательє. Вигідною пропозицією є вибір штор в інтернет-магазині.

На що звернути увагу при виборі штор?

Перш за все, важливо врахувати сезон. У спеку краще повісити тонкі штори, затінюють кімнату від сонця. Зазвичай для літа купують штори з тонких натуральних і штучних тканин, з яскравим забарвленням. Штори для спальні повинні надійно захищати від яскравого сонця, і в нічний час не дратувати користувачів яскравими фарбами, а сприяти розслабленню і релаксації.

Для зими і осені треба вибрати штори з щільної тканини, вони повинні успішно гармоніювати із загальним інтер’єром спальні і створювати максимум затишку в кімнаті для відпочиваючих.

Далі звертають увагу на фактуру тканини. Щільність, забарвлення, вид вихідного матеріалу, комплектність штор – всі ці деталі слід врахувати при виборі товару по каталогу інтернет-магазину. В процесі вибору можна задати питання менеджеру магазину, оскільки на власні очі тканина не видно, і кращий вихід із ситуації – це консультація фахівця. Якщо штори не підійшли за кольором, фасоном або розміром, їх можна повернути в магазин протягом 14 днів з дня отримання товару.

У комплекті до основних штор можуть пропонувати ламбрекени – додаткові прикраси з аналогічною тканини, які навішують зверху на основні штори. Вони виконані з додаванням декоративних елементів – візерунків, аплікації, вишивки, принта або інших елементів дизайну.