Як відомо спальня в японському стилі дозволяє її власникам більш продуктивно відпочивати від важкого робочого дня, до того ж вона сприяє створенню умов для глибокої релаксації. Про різні характеристики та особливості спальні в японському стилі піде мова в запропонованій вам статті.

Варто відзначити, що інтерес до японської культури не згасає вже протягом багатьох років, це обумовлено багатством культурної спадщини цієї країни. Японського стилю притаманний мінімалізм, заглибленість у внутрішній світ, схильність до споглядання різних явищ. Всі перераховані якості яскраво відображаються і присутні в інтер’єрі.

Головні принципи, якими слід керуватися при створенні інтер’єру спальні в японському стилі: використання екологічно чистих природних матеріалів, максимум вільного простору кімнати і простота трансформацій. Не слід перевантажувати кімнату великою кількістю аксесуарів і декоруючих деталей. В інтер’єрі, тим не менш, зустрічаються проблиски яскравих штрихів, які дозволяють позбутися від зайвого мінімалізму.

Традиційна японська меблі в комплекті з розсувними ширмами дозволяють трансформувати простір приміщення практично під будь-які потреби. Дуже зручно застосовувати японський стиль інтер’єру в невеликих малогабаритних квартирах, так як одна кімната може, трансформуючись служити і вітальнею і спальнею і кухнею. Найбільш часто вживаними матеріалами японського стилю по праву вважаються: папір, дерево і камінь.

Спальня в японському стилі відрізняється м’якими природними тонами: бежевий, молочний, коричневий, білий і чорний. Пол спальні повинен побут переважно дерев’яним, також японці часто покривають його дерев’яними або очеретяними циновками, так як у них прийнято ходити по кімнаті босоніж.

В Японії у зв’язку з досить жарким кліматом замість стін використовують пересувні ширми, які в нашій широті не підійдуть. Однак їх можна з успіхом використовувати для створення ізольованих зон спальні. Також для створення японського стилю часто застосовують обробку стін деревом. За традицією в Японії кількість меблів мінімально, тому не варто захаращувати спальню її різноманітністю.