У своєму житті людина проводить багато часу, займаючись своїми справами. Однак відпочинок може подарувати тільки затишна і комфортна спальня.

Адже людина в цій кімнаті проводить більшу частину часу, коли залишається вдома. Саме в цій частині будинку людина може дозволити собі повноцінно відпочити, а найголовніше виспатися. Тому спальня повинна бути не тільки модною і стильною, а ще комфортною та затишною. Також у вашій спальні неодмінно повинна бути стильна і зручна ліжко.

Модні тенденції 2018 року пропонують спальні з багатофункціональними, комфортними предметами, але в той же час вони не будуть смутними і нудними, адже кожна річ по-своєму оригінальна і красива.

Екологічні рішення

Екологічні та соціальні проблеми людства змушують людей задуматися і змінити своє ставлення до навколишнього середовища. Люди намагаються бути ближче до природи, всіляко дбати і доглядати за нею. Такі рішення стали модними у всіх сферах життя. Звичайно ці тенденції не оминули увагою дизайну. Тому останні років 2-3 люди все частіше вибирають екологічно чисту і природну меблі, яка не шкодить навколишньому світу.

Мінімалізм і простота

Найголовніший тренд 2018 року – мінімалізм і простота. Менше меблів – більше простору і повітря. Не потрібно засмічувати спальню зовсім не потрібними предметами. У кімнаті повинні знаходиться лише найважливіші речі: ліжко, приліжкові тумбочка, і туалетний столик. За формою і видом меблі повинна бути без зайвих деталей, габаритних речей і іншого. Все повинно бути плавно і м’яко. А найголовніший предмет спальні – ліжко повинна бути дуже ніжною і м’якою.

Розкіш теж вітається

Незважаючи на мінімалізм і простоту в нинішніх тенденціях, розкіш все ж вітається. Однак її можна використовувати в оздоблювальних матеріалах. Вибирати дорожчі матеріали для оздоблення стін. Це можуть бути і кам’яна кладка, дорогі тканини, дерево. Так само можна використовувати вишуканий кришталь і дороге скло для люстр та інших деталей інтер’єру.

Яскраві акценти в дизайні

Щоб повністю зануритися в комфорт і затишок після важкого дня, потрібно в спальні зробити невеликий атмосферний куточок. Наприклад, на вікно повісити фіранки пастельного, ніжного відтінку. Покласти на підвіконня подушки і плед. Хоч в моді і мінімалізм, але кожній людині потрібен комфорт, тому такі куточки будуть створювати в спальні затишну і милу атмосферу. Але не потрібно забувати і про простір, тому таке містечко можна закидати різними непотрібними речами.