Кухня модульна складається з окремих модулів, які є окремими елементами та не залежать один від одного. Такі гарнітури відрізняються численними перевагами. Вони дуже зручні, практичні та функціональні, а ще відрізняються високою мобільністю.

Основні різновиди

Існують такі види представлених гарнітур:

  • прямі;
  • кутові;
  • острівні;
  • дворядні;
  • П-подібні.

Кожен вид відрізняється характерними властивостями. Вибір залежить від власних переваг господарів, від площі приміщення, також від загального стилю. Прямі види також називають лінійними. Такі моделі встановлюються вздовж однієї стіни. Кутові варіанти чудово підходять для маленьких кімнат. Такі види чудово поєднують шафи з дверцятами та з відкритими полицями. Популярністю користуються також дворядні моделі, особливо якщо необхідно забезпечити дві функціональні зони для приготування їжі та зберігання продуктів. Якщо приміщення велике, можна вибрати П-подібні вироби. Такі варіанти підтримують встановлення численних вбудованих електричних приладів.

Які переваги модульних кухонь?

Модульні кухні відрізняються численними перевагами. Більшість сучасної кухонної техніки розраховано на модульні меблі стандартних розмірів. Модульні кухні дозволяють швидко змінювати обстановку в кімнаті, створити оригінальний дизайн-інтер’єр без ремонту або покупки нових предметів меблів.

Модульні шафи, блоки та інші елементи можна швидко зібрати і встановити, навіть без допомоги фахівців. Вони дуже простий у монтажі та встановленні.

Дизайнерам набагато простіше проєктувати модульні кухні, ніж створювати дизайн класичних стандартних кухонь. Дизайн можна змінити, переставляючи відповідні блоки. Це дає вам волю удосконалювати дизайн. Дизайн можна змінювати регулярно, коли вам захочеться змінити кухонну обстановку. Достатньо замінювати деякі елементи, і не потрібно ремонтувати всю кухню. Модульні кухні відрізняються доступною ціною, тому користуються популярністю. Для виготовлення більшості нестандартних кухонних шаф та агрегатів потрібно достатньо часу. При правильному виборі гарнітури вона зможе служити довго і забезпечити в будинку високий рівень комфорту та практичності.