Одним з актуальних сьогодні стилів в оформленні віталень є лофт. Він здатний змінити простір і допоможе реалізувати власну індивідуальність. Цей стиль ніколи не виходить із моди й дозволяє втілювати велику кількість цікавих дизайнерських ідей. Розглянемо, чим він відрізняється і які матеріали, меблі та предмети декору для нього характерні.

Стиль лофт у вітальні: відмінні риси

До основних відмінних рис вітальні в стилі лофт відносять:

  1. Відкрите планування. Навіть найбільші приміщення успішно поділяються на окремі зони за допомогою світлових та колірних акцентів. Не порушувати концепцію відкритих просторів допомагають скляні перегородки та стелажі.
  2. Нестандартні аксесуари. В оформленні вітальні можуть використовуватися різні вивіски та плакати, графіті та навіть дорожні знаки.
  3. Велика кількість світла. У вітальні намагаються розмістити не лише основні освітлювальні прилади, а й численне підсвічування.

Важливими складовими інтер’єрів нерідко стають грубі штукатурки, стіни з цегли та відкриті труби.

Колірні рішення вітальні в стилі лофт

Білий

Цей колір надає стилю лофт особливої ​​гармонії. Білий здатний візуально розширювати будь-який простір. Навіть невелике приміщення у білому кольорі або з білими меблями виглядатиме об’ємним та наповненим світлом.

Бежевий

При оформленні в цьому кольорі простір виглядає витонченим і ніжним навіть за наявності в ньому досить грубих меблів та інших предметів інтер’єру. За бажанням бежевий можна поєднувати з жовтим, коричневим, персиковим та іншими кольорами.

Коричневий

Цей колір в інтер’єрі чудово поєднується з яскравішими фарбами.

Жовтий

Цей колір дозволяє швидко розставити акценти, не вдаючись до дрібних деталей, що порушують гармонію стилю. Можна оформити вітальню, доповнивши її жовтою стіною, лимонним диваном або помаранчевим кріслом.

Оливковий

Цей колір використовують тоді, коли вже є продумане яскраве освітлення. Тільки в цьому випадку вітальня в стилі лофт виглядатиме максимально сучасно та привабливо. Поєднувати оливковий можна з жовтим та бежевим.

Меблі для вітальні в стилі лофт

Що стосується меблів, то вони у вітальні в стилі лофт можуть бути або функціональними і ультрасучасними, або старими (у тому числі з подряпинами, сколами та іншими дефектами). Тільки в цьому випадку вам вдасться повністю реалізувати особливу концепцію дизайнерського напрямку.

Корпусні меблі для вітальні

Обов’язково слід купити для вітальні книжкову шафу, стелаж, великі полиці.

М’які меблі

Для вітальні підійдуть масивні дивани (у тому числі кутові), а також крісла різних типів та розмірів.

Чим незвичайнішими будуть форми меблів, тим краще.

Важливо! Розміщуючи меблі, потрібно не забувати про те, що вони не повинні перевантажувати простір і створювати відчуття лінійності. Поставлені в ряд навіть дві шафи зруйнують особливу гармонію лофта!

Щоб грамотно підібрати предмети інтер’єру, потрібно звернутися до магазину меблів і скористатися допомогою фахівця. Він гарантовано підкаже, яка з представлених колекцій ідеально доповнюватиме простір вітальні в стилі лофт.