Починаючи ремонт квартири, багато хто з Вас замислюється з чого почати? Я вважаю, що краще з найскладнішого, тобто з ремонту кухні. Головна проблема при цьому полягає не в проведенні робіт чи їх плануванні, а в узгодженості.

Господарює на кухні, як правило, жінка, а ремонт доводиться робити чоловікам. На жаль, мислення у чоловіків і жінок надто різне, і прийти до порозуміння буває непросто:

  1. Крок перший: уперед, до комп’ютера! Набираєте та шукайте корисну інформацію з ремонту та інтер’єру кухні. На підставі фотографій вибираєте те, що сподобається, або вдаєтеся до послуг дизайнера.
  2. Крок другий: чоловік приводить жінку на кухню і на місцевості намагається зрозуміти, чого вона хоче. Далі робиться креслення, складається план, який у процесі ремонту краще неодноразово узгоджувати з жінкою.
  3. Потім простіше: забираються всі меблі, знімається стара плитка, шпалери, лінолеум. Перевіряється стан водопровідних та газових труб, електропроводки. Якщо потрібно, роблять додаткові розетки та ремонтують труби.

Здавалося б, ще раз узгодивши план, можна займатися обробкою. Ні! Краще відправитися в магазин, доторкнутися, помацати меблі, побачити її на власні очі, порівняти ціни.

Уточнивши терміни виконання замовлення, купувати, тому що меблі для кухні навіть заводського виготовлення доводиться чекати досить довго – відремонтована кухня буде порожньою.

Купівля матеріалів та самі оздоблювальні роботи здійснюються або самостійно, або із залученням фахівців. Якість сучасних оздоблювальних матеріалів досить висока, тому багато робіт може виконати навіть недосвідчена людина.

Крім того, в інтернеті можна знайти докладні інструкції щодо виконання будь-яких ремонтних робіт. Звичайно, професіонали зроблять швидше і, можливо, краще, але їхні послуги коштують недешево.

Слід звернути увагу на стіни, підлогу та стелю. Ці поверхні у будинках старої споруди, як правило, дуже нерівні. Їх вирівнювання – процес трудомісткий, але краще це зробити: менше буде складнощів при подальшому ремонті та встановленні меблів.

Після обробки залишиться розмістити та підключити кухонні агрегати (холодильник, плиту, посудомийну машину). Так само не варто забувати про таку важливу річ на кухні, як витяжка. У нашій статті Ви дізналися коротко про основні етапи ремонту кухні.

Після того як Ви розібралися з усією електронікою та кухонною витяжкою, можна приступати до збирання меблів. Цей процес, посильний більшість чоловіків. Крім того, продавці меблів, як правило, пропонують послуги зі збирання.

От і все. Господиня кухні задоволена – значить, чоловік зі своїм завданням упорався. Можна продовжувати ремонт решти квартири.