Останнім часом все більшу популярність і широке застосування набирають меблі з піддонів, які легко можна виконати своїми руками.

Це пояснюється не тільки простотою її монтажу (для чого вам буде потрібно лише самі піддони і інструмент), а й непристойно низькою ціною підсумкового предмета (в порівнянні з варіантами меблів, пропонованими магазинами), нетривіальністю товару, оригінальністю їх зовнішнього вигляду.

Багато фахівців не погодяться з такою точкою зору стверджуючи, що подібна ідея створення меблів не є якимось “ноу-хау”, або чимось незвичайним, мовляв, кожен третій дизайнер в своїх проектах закладає саме такі рішення – дивани, ліжка, туалетні столики, крісла, в загальному, все з піддонів. Однак, упевнений, що далеко не в кожній реалізації проекту дизайнера ви побачите подібну меблі – хтось вважає її надто дешевим зовні, щоб вона прикрашала дорогий інтер’єр, хтось думає, що це взагалі дурість робити меблі з подібних матеріалів. Можливо саме тому меблі з палетів (піддонів) куди частіше можна зустріти на дачних ділянках, інтер’єрах, спочатку заточених під аскетичний спосіб життя.

Якщо ви все ж зважилися, то рекомендуємо для виготовлення меблів застосовувати палети європейських виробників, тому що їх не потрібно старанно шліфувати.

Знайти та придбати євро-піддони не складно – їх використовують для перевезення вантажів будь-які транспортні компанії і великі оптові мережі з продажу товарів, вартість одного піддону становитиме кілька сотень рублів. Підготовка та обробка поверхні палета дуже проста – потрібно лише дати деревині висохнути, потім якісно прогрунтувати і пофарбувати в потрібний відтінок.

Такі меблі стане відмінним рішенням якщо не квартири, то дачного будиночка точно. Підсумкова вартість меблів складе пару тисяч рублів, і це не залежить від того, що вам потрібно – диван, ліжко, полиці або столик. А в поєднанні з подушками і матрацом добре виконана конструкція з палетів буде виглядати дуже непогано і затишно.