Природно, міцність вхідних дверей залишається головним критерієм їх вибору. Вхідні сталеві двері в цьому плані до цього дня залишаються поза конкуренцією.

Але, сучасні технології та прогрес, який не стоїть на місці, відсунули міцності вхідних дверей на другий план, а на перший план вийшли інші, не менш важливі характеристики вхідних дверей.

Варто сказати, що останнім часом почали користуватися попитом двері, які мають велику кількість функцій. До таких функцій відноситься і звукоізоляція.

Основним призначенням таких дверей є запобігання проникнення шуму в приміщення. Також, звукоізоляційні двері використовуються для того, щоб знизити рівень шуму, що виходить з інших приміщень.

Звукоізоляційні двері кріпиться до дверної коробки за допомогою різних ущільнювачів, які повністю закривають все, навіть найнезначніші щілини, таким чином, відбувається повна ізоляція приміщення від будь-яких сторонніх звуків ззовні.

У внутрішній порожнині дверей розташовується шумопоглинальний наповнювач, який також перешкоджає проникненню приміщення різних шумів.

Однак, незважаючи на те, що в приміщенні встановлена ​​звукоізоляційні двері, вона не буде давати ніякого ефекту, якщо саме приміщення не має звукоізоляційних матеріалів на стінах і вікнах.

Також, фахівці не рекомендують встановлювати звукоізоляційні двері в приміщеннях, де стіни зроблені з гіпсокартону. Так як в цих випадках, установка звукоізоляційних дверей не принесе очікуваного ефекту, а буде лише марною тратою коштів.

При цьому, фахівці радять встановлювати в таких приміщеннях полегшені звукоізоляційні двері. Такі дверні конструкції не тільки значно знижують рівень шуму, але і коштують набагато дешевше.

У тих випадках, коли необхідно повністю ізолювати приміщення від сторонніх звуків, доцільно використовувати дуже дорогі моделі звукоізоляційних дверей.

Кращими в цій області вважаються компанії Італії і Німеччини. Двері, вироблені компаніями з цих країн, заслужили популярність у всьому світі.

А, в тих випадках, коли просто необхідно ізолювати власне житло від стороннього шуму, що виходить з під’їзду, доцільно буде об’єднатися з сусідами по сходовому майданчику і встановити шумоізоляційні тамбурні двері.

Такі двері не тільки захистить вашу квартиру від сторонніх звуків, але, при цьому, ви зможете істотно заощадити.