Модерн – це стиль інтер’єру, який підкорює своїм романтизмом та елегантністю. Його основною фішкою є наголос на інноваційних технологіях. Розберемося докладніше з особливостями такого інтер’єру.

Основні характеристики кухні в стилі модерн

Щоб створити затишний і комфортний простір, варто дотримуватися таких принципів інтер’єру в стилі модерн:

  • кімната має бути просторою, стелі в ній високі, зайвих предметів немає;
  • планування простору чітке, кожна деталь продумана аж до дрібниць;
  • у стилі модерн доречні глянцеві поверхні, що мають привабливий блиск;
  • меблі можуть бути виконані з деревини, металу, скла та пластику, чистове оздоблення здійснюється за допомогою різноманітних видів матеріалів;
  • не варто ховати побутову техніку за фасади, оскільки вона має бути виставлена ​​напоказ;
  • робіть вибір на користь яскравих та контрастних відтінків;
  • декоративних елементів та текстилю має бути мінімум.

Якщо ви зважите на ці особливості інтер’єру в стилі модерн, зможете досягти бажаних результатів проведення ремонтних робіт. Кухня перетвориться на краще, стане більш затишною, комфортною та функціональною.

Як підібрати меблі для кухні у стилі модерн?

Варто встановити на кухні шикарний обідній стіл, виготовлений з натуральної деревини. Оточіть його стільцями, що мають оригінальну форму. Можете замінити габаритний стіл компактнішою і сучаснішою барною стійкою. Усі предмети мають бути декоровані вставками, виконаними з матеріалів із яскраво вираженою фактурою.

Виготовлений на замовлення гарнітур для кухні стане фішкою приміщення. Наголосити на красі стилю модерн допоможе фурнітура. Шафки доповнюються скляними вставками, які можуть бути як вітражними, так і матовими. Вибір залежить виключно від ваших індивідуальних уподобань та побажань.

Якщо говорити про відтінки предметів меблів, вони мають бути спокійними. Зверніть увагу на пастельну гаму, яка візуально розширить приміщення, наповнить його атмосферою затишку.

Якщо у вас виникають складнощі, зверніться за допомогою до досвідченого дизайнера. Він створить ідеальну обстановку на кухні, передбачить усі деталі інтер’єру у стилі модерн. Ви не пошкодуєте про ті гроші, які вкладете в послуги спеціаліста, оскільки приміщення кардинально перетвориться на краще!