Родзинка сільського провансу в його комфорті, простоті і особливому характері. Багато хто невпевнені, чи підійде він такому важливому приміщенню в будинку як кухня і сьогодні ми постараємося привести кілька аргументів на користь саме цього дизайну.

Перш за все, варто відзначити, що на відміну від інших стилів, роки таку кухню лише будуть фарбувати – потертість та зістаренність це саме ті речі, які їй до лиця. Кантрі – це, безумовно, маса дерев’яних поверхонь, що дарують відчуття близькості до природи, затишку і тепла. У різних людей одна і та ж кухня в кантрі-стилі викликає самі відмінні асоціації та емоції, що, зрозуміло, вносить певну інтригу в сприйняття. Щодо питання скільки коштує ремонт квартири в стилі кантрі все дуже економно, так як саме на такій кухні можна поєднувати найрізноманітніші фактури і кольору, аби все в цілому не виглядало одноманітно і нудно, більш того, чим більше молдингів, орнаментів, квітів, візерунків і будь-якого декору – тим краще!

І влаштувати аванс в сторону абсолютно нескладно, навіть якщо ваша кухня сяє новеньким ремонтом і до сільської простоти їй, як до неба – досить усього лише забезпечити її інтер’єр декількома предметами з розряду особливих баночок для круп, дерев’яних статуеток, повісити старі настінні годинники, і вона стане значно затишніше.

Також такий стиль ще і буде практичним для багатьох господинь, перетворюючи перебування на кухні в досконалий свято, адже на кухні в кантрі-стилі більшість полиць і шаф повинні бути відкритими, а, значить, все на виду і під рукою. Відмінно розмістити на відкритих поверхнях тарілки з орнаментами, глиняний посуд, спеції, банки з медом, миски з фруктами, глечики з напоями і вази з квітами, тому що стиль цей створюється саме дрібницями.