Ви зібралися робити ремонт, перефарбувати стіни і стелю або поклеїти нові шпалери? Всі ці дії будуть супроводжуватися підвищенням вологості в будинку, штукатурка, клей для шпалер, вологе прибирання в кінці кінців. Зниження вологості в будинку стане запорукою успішного ремонту або редизайну вашого житла.

Вплив сонця з плином часу позначається на фарбі. Це призводить до дрібних тріщин на поверхні, прилипає до вашої руки, як тільки ви її торкаєтесь. Це не що інше, як порошкоподібний залишок, який виникає в результаті впливу сонця і руйнування блиску, який колись утворював фарбу.

Розуміння причин

Час стирає фарбу. Згодом постійний вплив сонця руйнує сполучна компоненти, і пігмент починає змиватися. Це знак, який говорить вам, що пора робити нову роботу з фарбою.

Фіксація проблеми

Пісок і тиск – вимити зовнішні стіни. Після ретельного сушіння відшліфуйте залишилася фарбу і ґрунтовку. Нанесіть шар свіжого шару ґрунтовки, щоб згладити тріщини. Нанесіть шар якісної акрилової фарби. При необхідності нанесіть другий шар.

Те, що потрібно запам’ятати. Уникайте використання внутрішньої фарби для зовнішньої поверхні і навпаки. Покладіться на якісну акрилову фарбу, щоб захистити свій будинок.

Необслуговувані вологі ділянки стелі і стін в будинку будуть сприяти зростанню грибків або цвілі, що, в свою чергу, призведе до того, що стіна буде виглядати плямистої і потворною.

Розуміння причин. Погана вентиляція, висока вологість і утримання вологи в стінах є основними причинами, що сприяють росту цвілі. Відсутність прямого сонячного світла є ще однією причиною утворення чорних плям, які харчуються лакофарбової плівкою. Крім того, відсутність шару ґрунтовки, використання неякісної фарби також може сприяти зростанню цвілі.

Фіксація проблеми. Нанесіть шар відбілювача/очищає розчину на область і залиште на 10 хвилин. Скраб очистіть і промийте водою. Промийте область розчином миючого засобу і знову промийте. Дайте йому висохнути до забарвлення.

Те, що потрібно запам’ятати. Ванні кімнати і кухні більш схильні до утворення цвілі. Щоб уникнути утворення цвілі, краще встановити витяжний вентилятор, щоб зменшити рівень вологості в цьому районі.

Пам’ятайте, що надмірна дія вологи погано для вашого будинку. Зниження вологості в будинку заставу якісного фарбування стін. Виконання лакофарбової роботи кожні кілька років необхідно для того, щоб зберегти як внутрішні, так і зовнішні стіни в хорошому стані. Виконання цього також гарантує, що ви забудь про проблеми, пов’язані з фарбуванням.