Вікна – досить сучасний винахід. Раніше, вони не мали будь-якого скла. Туди ставили пластини зі спеціальних мінералів.

Такими, наприклад, були різні форми слюди, яка пропускала світло, але при цьому через них взагалі нічого не було видно. А підвіконня тим більше новий винахід, яке взагалі стало входити в ужиток тільки в середині минулого століття. Крім того, що це новий винахід, воно ще досить примхливе. Саме підвіконня в першу чергу втрачає зовнішній вигляд. Якщо пластикові вікна не втрачають свого товарного вигляду протягом років десяти, то підвіконня це робить швидко. Досить його легенько подряпати або просто часто спиратися на нього і все, він вже не так красиво виглядає. А все тому, що вони пластикові. При контакті з людським потом, пластик починає окислюватися, що призводить до пожовтіння. Будь-які подряпини відразу ж на ньому видно, що так само не робить його красивішим.

Саме тому потрібно використовувати якісь інші види матеріалів для підвіконь. Дивно, але одним з кращих матеріалів для підвіконь можна назвати мармур. Мармуровий камінь використовується для декоративних цілей досить часто. З нього ж робляться, наприклад, стільниці. І завдяки цьому, він отримав велике поширення, як декоративний камінь.

Довговічність

Як було сказано раніше, пластикові підвіконня вкрай недовговічні. Вони дуже погані через те, що використовують не ударостійкий пластик, який до того ж, дуже активно реагує з іншими речовинами. Дерево ж потрібно фарбувати, а фарба облуплюється. Це так само призводить до певних неприємних наслідків. А ось мармур вкрай довговічний. Це одне із самих твердих матеріалів з різних гірських порід. При цьому, такого роду матеріал може бути оброблений на виробництві, як завгодно. Розмір, форма і так далі може бути виконаний в будь-якому вигляді.

Гарний зовнішній вигляд

Білий пластик нагадує морг. Дерев’яні підвіконня так само не дуже далеко пішли. Його, звичайно, можна пофарбувати в будь-який колір, але це навряд чи призведе до належного результату. А мармур має природний забарвлення, який ні з чим не порівняти. Багато людей дуже люблять мармуровий окрас, який ні з чим не переплутати. На честь мармуру навіть названий один з видів яловичини, яка так і називається – мармурової. Мало в світі матеріалів і народ, який би могли зрівнятися з мармуром по красі і фактурі.