Італійське меблеве виробництво відоме у всьому світі завдяки своїй неперевершеній якості, тривалому терміну служби, високій зносостійкості і унікальним дизайнерським рішенням.

Серед італійських меблів представлені варіанти спалень, віталень, кухонь, дитячих кімнат та ін.

Всі моделі відрізняють натуральними матеріалами, якісною фурнітурою і ефектним дизайном.

Італійські кухні – це відмінний вибір як для міських квартир, так і для заміських будинків.

Переваги італійських кухонь:

  • Якість матеріалу – натуральні породи дерева, які покриті спеціальним покриттям, яке зберігає матеріал, який оберігає від перегріву і високої вологості.
  • Зручна конструкція – кухні робляться на замовлення і можна підібрати зручні шафи, необхідну кількість ящиків і поличок.
  • Велика розмаїтість – можна вибрати широкі і вузькі шафи, моделі зі склом (вітражним і звичайним), висувними ящиками (з доводчиками або без), відкритими поличками і ін.
  • Тривалий термін служби – така кухня може прослужити кілька десятиліть для не одного покоління.
  • Широкий вибір в кольорі і стилях.

Італійська кухонні меблі в класичному стилі являє собою вишукані моделі, які можуть бути виконані як в темних, так і в світлих тонах.

Класичний стиль – це той стиль, який не підвладний часу, він завжди буде затребуваним і постійно залишається на піку популярності.

Класичний стиль передбачає геометричну правильність, симетрію в інтер’єрі, гармонію кольору і конструкції, переважне використання натуральних матеріалів (дерево), непомітний і стриманий декор, відсутність яскравих кольорових акцентів.

Класичний стиль в оформленні кухні – це не обов’язково химерний і дорогий, він може бути стриманим і скромним. Використовувана на кухні техніка та обладнання, щоб не псувати загального стильового сприйняття приміщення, можуть бути вбудовані в меблі – це стосується холодильника, посудомийної і пральної машинки. А ось духовку можна підібрати також в класичному стилі (зі спеціальними ручками, важелями). Це ж стосується і сантехніки.

Для італійської кухні в класичному стилі характерна стилізація ручок не тільки техніки, але і меблевих шаф. Також відмінною рисою такої кухні стануть декоративні елементи ручної роботи (наприклад, різьблення).

Зверніть увагу, що італійські кухні в класичному стилі вимагають масштабу, тому ефектно вони виглядатимуть в великих приміщеннях, тоді як в маленьких лише захаращувати простір.