Офісні крісла популярні як для офісу, так і для дому. Вони більш комфортні, мають більший функціонал, ніж звичайні стільці. Покращують час проведений за комп’ютером.

Якщо ви офісний працівник, геймер, фрілансер або просто багато часу проводите сидячи, швидше за все цей предмет вам знайомий. Меблі, якої часто користуються, так чи інакше зношується. Особливо рухливі деталі схильні до поломок. Придбати хрестовину для крісла, як і інші запчастини можна окремо. Це дешевше покупки нових меблів, якщо потрібно замінити всього одну-дві деталі. За перевагам і навичкам можна полагодити самому або віднести до майстра.

Поширені поломки і рішення:

  • Чи не працює лапка. Лапка газліфта, яка регулює висоту крісла, може виходити з ладу досить часто. Причиною можуть бути різні побутові ситуації: різкі стрибки на сидінні, катання дітей по будинку або використання перил не за призначенням. Все це призводить до розхитування механізму. Ремонт газліфта може заподіяти чимало клопоту якщо ви не розбираєтеся в даному питанні. Простіше купити новий, ніж ремонтувати старий газлифт. Установка не займе багато часу і зусиль.
  • Заклинивают або випадають ролики. Ця найпоширеніша проблема. Якщо несправність у втулці, що з’єднує ролик і хрестовину, можна замовити в інтернеті. Доведеться пошукати – продаються не скрізь. Купити і встановити новий ролик буде простіше. Варто звернути увагу на прогумовані ролики, які не так швидко псуються через тертя.
    Розхитуються підлокітники і спинка. Вирішується дуже просто – слід підтягнути викруткою болти в кріпленнях.
  • Потертості. Купити нову тканину і замінити оббивку крісла. Це перше, що надає кріслу презентабельності. Якщо вашому крісла вже багато років, і воно псує загальний вигляд приміщення, варто над цим задуматися. Це недороге рішення.
    Просіла набивка. Це не зовсім поломка, але може зменшити комфорту у використанні. Згодом сидіння ставати твердіше, що може викликати дискомфорт. На просевшие місця не буде зайвим додати поролону. Спина подякує.
  • Поломка хрестовини. Це ціла система, яка може тріскатися, ламатися і сколюватися. Її можна тільки замінити. Кращий матеріал для довгої служби метал.

Це найпопулярніші причини. Ремонт залежить від конкретного випадку. Можна звернутися до фахівця або зробити все самому. Залежить від того, що для вас в пріоритеті: час або гроші.