У ванній постійно доводиться використовувати багато різних дрібниць, косметику і не тільки. Тут же можна зберігати частину побутової хімії, щітки, швабру та інше господарську начиння. Як все це вмістити у відносно невеликому просторі, щоб це ще виглядало доречно?

За допомогою правильно підібраних меблів для ванної кімнати. У широкому асортименті меблі для ванної представлена тут: https://santehkeram.ru/.

З чого роблять меблі для ванної кімнати

Меблі для такого приміщення не повинна поєднувати в собі не тільки компактність і функціональність, але ще і витримувати серйозні навантаження.

В даному випадку мова більше не про механічні навантаження, а про високий рівень вологості, температурні перепади. З цієї причини предмети меблі, призначені для житлових кімнат не використовують у ванній.

Або використовують, але швидко викидають, так як вони приходять в непридатність. Для виготовлення меблів для ванної, необхідно використовувати відповідні для цього матеріали, фурнітуру. Найбільш популярними є такі варіанти.

  1. МДФ, ДСП, ЛДСП. З усіх цих варіантів найбільш якісною і міцною вважається МДФ.
    ДСП і ЛДСП трохи дешевше через це. Згодом будь-який з цих матеріалів під впливом пара, температурних перепадів набухає, деформується, втрачає свою функціональність. Тому, купуючи меблі з даних матеріалів, слід вибирати продукцію відомих і надійних виробників.
  2. Універсальний пластик. Спочатку його не любили за «дешевий» вид. Але, виробники навчилися виготовляти якісний пластик, який виглядає дуже солідно. З навантаженнями у ванній кімнаті такі меблі впорається відмінно.
  3. Акрил, штучний камінь. Чи не найдешевші, але досить затребувані матеріали, які добрі не тільки за своїми властивостями, але і за зовнішнім виглядом. Виглядають солідно і дорого.

Як вибрати меблі для ванної кімнати

Можна придбати як готовий гарнітур, якщо місця в приміщенні досить, щоб все гармонійно виглядало, мало завершений вигляд. В іншому випадку доведеться імпровізувати і постаратися самостійно організувати функціональний простір, не перевантажуючи при цьому приміщення.

Перевагу краще віддати підвісним шаф, в яких можна дуже багато всього зберігати. Під раковиною встановлюється тумба. Вся підлоги меблі повинна бути на високих ніжках, щоб зручно було мити підлогу і витирати насухо.

Перед тим, як купувати меблі, можна спочатку визначитися з тим, який приблизно обсяг предметів потрібно буде акуратно і систематично зберігати.

Відповідно до цього все і підбирається.