Найоригінальніші та найкрасивіші – глянсові двері. Вони роблять будь-який інтер’єр приміщення вишуканим, багатим. Їх дуже полюбили багато людей, через їх дивовижний вигляд, гладку поверхню і чудовий блиск.

Завдяки, природності глянцеві, міжкімнатні двері – це «родзинка» інтер’єру, що додає йому особливу красу та пишність. До того ж вони мають доступну для всіх ціну.

Глянцеві міжкімнатні двері останнім часом стали найпопулярнішими та модними серед усього асортименту дверей. Їх можна легко підібрати до різного інтер’єру приміщення, надають йому яскравості, чудового вигляду. Також, як і інші види дверей, глянсові мають переваги та недоліки. Розкажемо про деякі з них.

Переваги:

  1. Величезний вибір кольорів, форм та дизайну. Такі двері підходять під будь-який стиль приміщення.
  2. Чи не висока ціна. Ціна біля глянсових дверей знижена через застосування вчасно виготовлення сучасних технологій та матеріалів.
  3. Поєднуються з будь-якими оздобленнями підлоги та стелі.
  4. Легкі у догляді. Просто обробляється, достатньо лише протерти м’якою тканиною, змоченою у розчині мильного засобу.
  5. Практичним і стійким до деформації. Якщо двері правильно обробляти потрібними засобами, то вони будуть повністю захищені від подряпин, тріщин на довгий час і будуть радувати своїм виглядом. Навіть якщо двері яскраві, колір не вицвіте при сонячному світлі.
  6. Завдяки глянцю, двері захищені проти плісняви, тим самим можна встановлювати, навіть у ванній кімнаті.

У глянцевих дверей є лише один мінус – це надмірна маркість. Такі двері потребують постійно протирання. Особливо якщо колір чорний, на ній буде видно пил. На поверхні глянцю завжди залишаються відбитки пальців біля ручки дверей, або в місцях, де стикалися руками. Саме тому глянцеві міжкімнатні двері не призначаються для дитячих спалень, тому що кожна дитина любить закривати двері, не тримаючи за ручку.

Правила встановлення глянсових міжкімнатних дверей

Більшість людей після покупки глянсових дверей не знають, як їх встановлювати. Встановлення таких дверей вимагає особливої обережності, щоб у процесі роботи не подряпати поверхню. Перед початком роботи необхідно підготувати всі потрібні інструменти: петлі, замки та інші підручні засоби, щоб не відриватися від роботи. Встановлення глянсових дверей складається з наступних етапів:

  1. Перше вимірюють ширину отвору, щоб подивитися чи підходить верхня обналичка, куди будуть кріпитися двері. Якщо отвір менше, то можна перевести в готівку трохи відпиляти.
  2. Після того, як всі налисники поставлені, подивитися за допомогою рівня, чи все стоїть. Якщо є нерівності, потрібно вирівняти.
  3. Прикріпити всі петлі, акуратно закріпити самі двері. Робити все потрібно потихеньку не поспішати, інакше можна сильно пошкодити двері.
  4. Заключним етапом встановити всі останні зовнішні налистники, вирівняти за рівнем.