Жодне стильне та сучасне приміщення неможливо уявити без рівних та привабливих стель.

Домогтися їх відмінного вигляду можна безліччю способів, і одним з кращих на сьогоднішній день є вибір натяжних стель. Натяжні стелі мають доступну ціну, славляться швидкістю монтажу і підходять практично для будь-якого приміщення через своє розмаїття. Дізнатися все необхідне про натяжні стелі ви зможете докладніше на сайті спеціалізованої компанії або на будь-якому іншому інформаційному ресурсі. Також вибравши компанію, ви зможете ознайомитися з їх розцінками і каталогом стель, а значить підібрати найбільш підходящий для вас варіант.

Натяжні стелі поділяються на два основні види:

  1. Стелі із ПВХ. Виготовляються з полівінілхлориду та можуть іменуватися плівковими. Така стеля натягується за допомогою спеціальної теплової гармати, відрізняється простотою у догляді, вологостійкістю, ремонтопридатністю. Він гнучкий і еластичний, відмінно розтягується, стійкий до пошкоджень та економічний.
  2. Стелі із тканини. Тканина тут просочується особливими полімерами, що надає їй високої міцності та всіх необхідних особливостей для натягування. Тканинні натяжні стелі довговічні, практичні, підходять для приміщень, що не опалюються, але не впораються з вологою у разі затоплення сусідами зверху.

За своєю фактурою натяжні стелі можуть бути глянсовими, матовими, текстурними та сатиновими. У продажу має безліч кольорів, у тому числі не однотонних, а декорованих різними зображеннями, візерунками, фотодруком. Натяжну стелю можна зробити багаторівневою, а також вмонтувати в неї оригінальні освітлювальні прилади.

До особливостей натяжних стель належить головним чином їхній зовнішній вигляд.

Такі стелі виходять ідеально рівними, монтуються виключно досвідченими фахівцями, служать протягом тривалого часу і не втрачають свого вигляду навіть після тривалої експлуатації. Сучасні натяжні стелі безпечні та екологічні, можуть використовуватися в будь-яких приміщеннях, відрізняються доступною ціною та чудово підходять до будь-якого інтер’єру, навіть найвишуканішого. Вибирати натяжні стелі слід лише у спеціалізованих та досвідчених компаніях, щоб гарантовано отримати відмінний результат.