Щоб вибрати міні-трактор для дачі в 2021 році, треба точно знати, для яких цілей його будуть використовувати. Для цього слід вивчити популярні моделі і їх технічні характеристики.

Якщо виникли сумніви про те, як виглядає техніка, то фото і опис обладнання на сайті https://husqa-russia.ru/category/sadovye-traktory/ допоможуть не помилитися.

Призначення міні-трактора

Для обробки невеликій площі садового або городньої ділянки можна скористатися ручними інструментами. Але для великих територій без домашнього трактора не обійтися. Функціонал агрегату залежить від виконуваних робіт на ділянці, а габарити – від мети застосування і оброблюваної території.

До таких приладів відноситься міні-трактор. Це техніка, яка дозволяє працювати в польових умовах, повноцінна, але при цьому компактна. Особливість використання агрегату – можливість застосовувати:

  • універсальне кріплення для навісного обладнання – з їх допомогою під’єднують додаткові механізми;
  • ВВП – займається передачею обертання від движка до робочого органу навісного обладнання;
  • приводу гідравлічного типу. – забезпечує рух різних механізмів.

Міні трактор

Міні-трактором користуватися можна в будь-який час незалежно від сезону. Крім цього, до переваг відносять:

  1. Витривалість і довговічність – деталі з металу, виготовлені методом лиття або штампування, прослужать набагато довше «побратимів» з пластика. Великі навантаження також не страшні.
  2. Можливість проводити ремонт.
  3. Функціональність. Використовувати можна будь-яке додаткове навісне обладнання для обробки землі.
  4. Прохідність. Завдяки мінімальній кліренсу в 25 см, доставити міні-трактор можна в будь-яке місце, навіть важкодоступне.
  5. Ергономічність.

Якщо правильного його вибрати і своєчасно проводити ремонтні роботи, то термін експлуатації обладнання складе кілька десятиліть.

Розрахунок можливого навантаження

Щоб агрегат не розчарував нездатністю впоратися з поставленим завданням, треба заздалегідь вивчити його характеристики. Це допоможе з’ясувати до покупки, впорається міні-трактор з роботою на ділянці чи ні.

Увага!
Дуже важка, велика, а також легка техніка, створить складнощі в роботі. Тому до вибору цього параметра треба підходити усвідомлено.

В першу чергу дізнатися, скільки важить і які розміри апарату. Ідеальний варіант – продукти масою від 1 т. Але фахівці радять робити вибір на користь «помічників» із співвідношенням 40-50 кг на 1 к.с. мотора. Крім ваги, важливо врахувати і ширину трактора, його колісної бази. На територіях невеликій площі, вузьких під’їзних доріжках зручно розгортатися маневреним обладнанням. При цьому, про радіус мінімального розвороту слід дізнатися заздалегідь.

Один з основних параметрів – потужність і живлення мотора. характеристика цього елемента залежить про види робіт, які дачники планують виконувати.

Кількість кінських сил в міні-тракторі впливає на ширину і швидкість обробки. На мотори, які є слабкими або середньо сильними, можна встановити навісне обладнання до 1,5 м. Тягачі і сильніші дозволяють кріпити обладнання побільше, з шириною до 3 м. Від цього параметра залежить число проходів, за які можна повністю обробити територію.