Для виробництва надійних дверей сьогодні можуть використовуватися різні матеріали і технології. Багато в чому саме від їхнього вибору залежить набір технічних характеристик, притаманних певній моделі дверей. Також матеріал виготовлення визначає місце, в якому можна зустріти ті чи інші двері в будинку.

Якщо використовувати класифікацію по типу матеріалу, то двері можна розділити на кілька груп. Найпоширенішими залишаються двері з дерева. Цей практичний матеріал може підійти покупцеві з будь-якими доходами. Рідкісні породи дерева вкажуть на статус власника будинку, а звичайні дерев’яні конструкції будуть по кишені кожному покупцеві.

Якщо потрібно вибрати надійні вхідні двері, то слід зупинити свій вибір на металевих виробах. Вхідні двері двостулкові є ідеальним варіантом для красивого парадного входу.

Алюміній відрізняється чудовою стійкістю перед агресивними середовищами. У той же час цей метал не руйнується під впливом високої вологості. Він стійко переносить корозію, а також не сприйнятливий до хімічних сполук. Такі двері часто можна бачити у ванній або на кухні.

Залізна конструкція залишається найбільш практичним рішенням, якщо потрібно встановити вхідні двері. Сталь дозволяє забезпечити високу ступінь захисту, тому такі двері монтують на вході або між кімнатами, провідними в приміщення з цінними речами. Скляні двері є досить виграшним дизайнерським варіантом. З її допомогою забезпечує візуальне розширення простору. Завдяки цій якості двері зі скла часто встановлюють між кімнатами. Але матеріал відрізняється одним великим недоліком. Він відрізняється низькою звукоізоляцією. З цієї причини скляні двері в чистому вигляді в квартирах практично не зустрічаються. Шпоновані двері можна назвати одним з кращих прикладів того, як побажання покупців змінюють галузь. Їх поява пов’язана з прагненням зменшити вартість дверей. Недорога деревина покривається шпоном, що дозволяє зробити двері схожою на дорогі моделі.