Пластикові двері підходять для встановлення у приватному будинку або квартирі, у комерційних та офісних приміщеннях.

Найбільша популярність пов’язана з встановленням подібних конструкцій як вхідна група на балкон або лоджію.

Як вибрати пластикові двері для створення герметичної та безпечної конструкції?

Основні види пластикових дверей

У разі правильного вибору дверей для балконного блоку або виходу на терасу можна забезпечити повноцінний захист від холоду та протягів.

ПВХ-конструкції відрізняються такими параметрами:

  1. Наявність замку. Якщо планується вихід на вулицю, можливе обладнання замикаючим пристроєм із комплектацією ключем. Це ж гарне рішення, якщо в будинку мешкають маленькі діти.
  2. Варіант фурнітури. Вулична конструкція доповнюється протизламним механізмом. Подібне рішення не буде зайвим при проживанні в квартирі на низькому поверсі або у разі встановлення на дачі або заміському котеджі.
  3. Міцність профілю. Виробники встановлюють стулки з посиленням кутів та замкнене сталеве армування рами. Такий підхід сприяє збереженню геометрії та тривалої експлуатації конструкції.
  4. Можливість провітрювання. Двері в максимальній комплектації доповнені поворотно-відкидною стулкою, як при установці аналогічних віконних конструкцій.
  5. Варіант скління. Допускається повністю прозоре, глухе або комбіноване полотно. Вибір залежить від необхідності огляду або створення приватного стану.

Увага! Якщо двері підбираються для балкона або лоджії із двокамерним склінням, можна підібрати полотно в однокамерному виконанні.

Не варто вибирати пластикові двері для лазні. Важливо вибирати вироби із ПВХ для приміщень, де дія температури не перевищує 70-80 градусів. В іншому випадку конструкція може серйозно деформуватися. Допускається лише установка на вході чи тамбурі.

Вибір кольору та декоративного виконання

Незважаючи на різноманітність відтінків найбільшою популярністю користуються пластикові вікна та двері у біло-білому виконанні. Виробники надають можливість виготовлення конструкцій у будь-якому кольорі на палітрі RAL.

Можливий вибір ламінування під дерево світлих та темних тонів. Цей варіант актуальний при встановленні в приватному будинку, побудованому з бруса або колод. Також доступні двері в яскравих та нейтральних кольорових відтінках.

Якщо інтер’єр виконаний у темному кольорі з перевагою металу та дерева, можна підібрати двері у темно-сірому графітовому відтінку або приглушеному кольорі морської хвилі.

При необхідності можна замовити двері з різним кольором із зовнішнього та внутрішнього боку. Подібне рішення вибирають, якщо потрібні вікна та двері з боку фасаду в єдиному відтінку.

Таким чином, пластикові двері відрізняються високою стійкістю до зовнішніх факторів та порушення герметичності. Фахівці рекомендують вибирати ПВХ-двері із замком та міцним профілем для досягнення найбільшої безпеки.