Рольштори “день-ніч” незважаючи на молодий вік, швидко завоювали довіру та визнання споживачів. Це сучасні рольштори за кількістю продажів займають на ринку перше місце і з кожним днем ​​попит на таку продукцію зростає.

Виріб відрізняється численними перевагами, тому з кожним днем ​​попит на рольштори збільшується. Кожен може купити рольштори день-ніч на сайті спеціалізованого порталу за доступними та прийнятними цінами. З використанням таких виробів можна регулювати та забезпечити необхідний потік сонячних променів. Це відбувається завдяки спеціальній будові рольшторів та застосуванню подвійної тканини.

Характерні особливості рольштор

Матеріал виробів відрізняється рядком індивідуальних характеристик та є досить специфічним. Це один із найбільш оптимальних та ефективних методів захисту від прямих сонячних променів. Із застосуванням таких рольшторів можна забезпечити у будь-якому приміщенні високий рівень комфорту, а також будь-якому приміщенню можна надати вишуканий, оригінальний інтер’єр. Даний вид виробу відрізняється як чудовими експлуатаційними, так і декоративними характеристиками. Основним плюсом рольшторів “День і ніч” можна назвати:

  • простота застосування;
  • можливість регулювання;
  • грамотне поєднання характеристик портьєр та тюлі;
  • візуалізація простору та ін.

Великий вибір дизайнерських рішень дозволяє створити в будь-якому приміщенні оригінальний інтер’єр, підкреслити свою індивідуальність і тонкість смаку. Ринок пропонує величезний вибір рольштор, серед яких завжди можна зробити оптимальний вигідний вибір.

Стиль та якість

Представлені рулонні штори відрізняються щільністю і якістю тканини, що застосовується. Вони здатні служити та радувати очі довго. Однією з головних особливостей таких штор можна назвати доступну ціну. Кожен бажаючий може оформити будинок під власні дизайнерські вимоги, створити приємну комфортну атмосферу, а також захищати приміщення від сторонніх очей. Рулонні штори виготовляються з антистатичних, пиловідштовхувальних та синтетичних матеріалів. Вони не накопичують пил, дуже прості у догляді.

Такі виріб не важать багато, тому їх установка і догляд не становить особливих труднощів. Достатньо чистити рольштори сухою звичайною щіткою або вологою губкою. Правильний хід суттєво продовжить термін експлуатації виробу.