Коли ми заходимо в будинок або квартиру потрапляємо, як правило, в передпокій. За рідкісним винятком від нього відмовляються, так як ця найчастіше невелика кімната несе на собі величезне функціональне навантаження. У ній залишається верхній одяг і взуття, сумки, рюкзаки, парасольки і ще багато всього.

Добре, коли в передпокої поміщається велика шафа, ще краще, якщо в будинку є гардеробна. Але якщо немає – це не привід для розладу. У будь-якому випадку ковані меблі для прихожей буде актуальна і корисна. Що ж стане в нагоді для прихожей з елементів ковки?

Не можна не порадити купити ковану вішалку або будь-якому іншому місті. Якщо місця для меблевого гарнітура немає, вона стане єдиним і незамінним аксесуаром, який прийме на себе верхній одяг. І навіть при наявності шафи буде корисною. Нехай служить проміжним етапом. До того ж, не завжди плащ або курточку можна відразу заховати за дверцята шафи. Якщо ви прийшли з дощовою або сніговою погоди на вулиці, на відкритій вішалці одяг просохне, а вже потім її можна буде повісити на звичне місце в шафі.

У разі приходу гостей відкрита вішалка просто незамінна. Вона ж виручить, якщо руки зайняті або в будинку маленькі діти. Загалом, користь від неї незаперечна. А кований виріб буде виглядати дуже елегантно, нетривіально і прикрасить інтер’єр передпокою. Колір каркаса і його тонування і стиль вироби ви можете підібрати так, щоб він гармоніював з уже існуючим інтер’єром.

Щоб вішалці не було самотньо, рекомендуємо звернути увагу на недорогі ковані пуфики в передпокій. Вони є найрізноманітніших розмірів, форм і забарвлень. З полицею для взуття під м’яким сидінням або дерев’яним висувним ящиком для зберігання дрібниць. Погодьтеся, що такі варіанти зручні і практичні. Для великих прихожих можна порекомендувати диван-полку або витончені ковані диванчики.

До пуфу і вішалці також можна підібрати консольний столик або дзеркало в кованій оправі. Головне вчасно зупинитися і не перевантажити невелике приміщення виробами з металу. А то, що захочеться купити ще і ще – це безперечно! Адже ковані аксесуари виглядають просто розкішно, а коштують доступно. Вони дозволяють зробити інтер’єр індивідуальним, відмінно поєднуються з деревом і керамікою, довговічні. Переваги можна перераховувати ще довго. Але краще переконатися в цьому на власні очі. Не відмовте собі в задоволенні зробити ваш передпокій ще більш красивою і зручною з кованими меблями!