Хто з нас не мріє відпочити після важких буднів в домашній обстановці, де панує затишок і спокій.

Навіть, якщо квартира не блищить розмірами, її теж можна зробити комфортною і затишною, створити сучасний інтер’єр, слідуючи декільком простим правилам. Спочатку обов’язково потрібно зробити звичайну генеральне прибирання, при цьому викинути непотрібні, старі речі. На вікна краще всього повісити не дешеві жалюзі, а красиві гардини, які і створять додатковий затишок. Купіть симпатичне покривало і застеліть їм ліжко в спальні, замість старого, на стіл накиньте нову скатертину.

Квартира, яка захаращена меблями, ніяк не зможе створити домашній ють, як би ви цього не хотіли. Дану проблему можна вирішити, якщо дозволяють фінанси, просто купити багатофункціональну меблі. Наприклад, замість величезному ліжку, можна поставити диван-трансформер, в якій вмонтовано тумба для білизни. Шафа-купе для передпокою допоможе вирішити проблему недостатнього простору.

Важливою також є і колірна гамма, яка буде присутня в інтер’єрі приміщення. Однак, спокійні фарби вам скоро набридне, а помітні і яскраві будуть тільки дратувати, зупиняйте свій вибір на тому, щоб одночасно не було нудно і яскраво. Спектр всієї колірної гами відразу використовувати небажано, зупиніться на парі квітів. Також дизайн освітлення полягає в грі квітів, не варто використовувати тільки одні люстри, непогано розмістити лампи по периметру стелі або встановити 1-2 світильника біля ліжка.

Не варто забувати і про кімнатних рослинах, адже в інтер’єрі живі квіти створюють атмосферу спокою й умиротворення. Такі прості дрібниці, як сімейні фотографії ваших близьких і вас додатково внесуть чарівність дому, створять атмосферу щастя.