Шафи-купе на замовлення, виготовлені з урахуванням ваших побажань, позбавляють від багатьох проблем, стають органічним та ідеальним елементом інтер’єру. Розглянемо основні переваги, якими володіють шафи-купе на замовлення.

Перше і головне – комфорт. Ви вибираєте кількість поличок, секцій, відділень, їх розміщення, зовнішнє оформлення. Це дозволить уникнути поширених складнощів – нестача місця для зберігання одягу, громіздка меблі, яка заважає проходу. Ергономічний, сучасний шафа купе на замовлення буде займати рівно те місце, яке ви відведете для нього.

Щоб шафа повністю відповідав вашим вимогам, продумайте, скільки речей ви будете зберігати, і замовляйте обсяг з невеликим запасом. По-перше, кількість одягу з часом збільшується, по-друге, якщо в майбутньому ваша сім’я буде розширюватися, потрібно місце для дитячих дрібничок.

Максимальна точність у кожній деталі

  • Зонування простору. Шафа купе може суміщати функції практичною меблів і кімнатної перегородки, в будь-якій кімнаті: дитячої, вітальні, кабінеті. Задню стінку подібного шафи перегородки можна виконати глухий, декорувати її дзеркальними панелями, ДСП або ламінатом. Також шафа може бути двостороннім, з дверцятами і стелажами з кожного боку.
  • Ідеальна відповідність плануванню кімнати. Корпус майбутніх меблів створюється по вимірах, знятим з кімнати, з урахуванням недоліків (перекоси стін, нерівна підлога), комунікацій. У шафі можна передбачити спеціальні ніші, канали для кабелів, труб, щоб вони не заважали при установці.
  • Економія часу, зусиль і грошей. Вам не потрібно їздити в різні салони, вибирати оптимальний варіант, переживати, що меблі вам не підійде. Ви укладаєте договір, в якому зазначаються строки виготовлення, гарантійні зобов’язання. Готовий гарнітур збирається майстрами, щоб ви могли переконатися, що всі складові ідеально відповідають розмірам приміщення.
  • Унікальний вигляд. Фасадну частину шафи купе можна декорувати на ваш розсуд, в будь-якій стилістиці і кольорі. Для маленьких кімнат ідеально підібрати світлі фасади з глянцевими або дзеркальними вставками, в просторому приміщенні можна грати з квітами, комбінувати пастельні і строкаті відтінки. Правильно підібраний колір здатний змінити інтер’єр, зробити його просторіше і затишніше.