Кухня – це найважливіша частина будинку. Саме тут здійснюється приготування їжі. Може бути, що зона споживання їжі знаходиться в іншій кімнаті. Але від цього важливість організації ефективного і практичного інтер’єру меншою не стає.

Ремонт кухні під ключ професіонали здійснюють за максимально короткі терміни. Однак, якщо у Вас є достатня кількість часу, ніхто ні в праві заборонити Вам самостійно здійснити задуманий дизайн-проект.

Перший етап на шляху реорганізації кухні

Безумовно, перш за все, необхідно здійснити заміну всіх комунікацій. Це необхідно для подальшої безпроблемної експлуатації кухні:

  • міняємо водопровід;
  • при необхідності подовжує або укорочуємо шланг до газової плити;
  • прокладаємо нову електричну проводку (кілька точок освітлення);
  • додатково встановлюємо нові розетки (використовуватися буде велика кількість побутової техніки).

Як видно, фронт робіт досить значний, причому тільки на старті. Але всі вони повинні бути завершені, як можна швидше. Як труб краще використовувати ПВХ-аналоги.

Переваги їх полягають у відносній дешевизні і простоті монтажу. Навряд чи варто говорити про те, що ПВХ труби зможе встановити одна людина (без помічника). Все впирається лише під час.

Заміна проводки – не менш важливий процес на шляху досягнення максимально позитивного результату сьогодні.

З кожним днем ​​потужність побутової техніки зростає, але при цьому збільшується і кількість присутніх корисних функцій.

Матеріали, які рекомендовані до використання в якості обробки

При виборі матеріалів слід звертати увагу на наявність великої кількості вологи в приміщенні і жиру. Насправді, в разі відсутності витяжки, вся гар буде осідати на стінах і стелі.

Значно простіше придбати витяжку, ніж виконувати косметичні ремонти кожні три роки. Але наявність витяжки не означає, що поверхні не повинні бути функціональні.

Суть зводиться до того, щоб організувати обробку, яка буде мати можливість до вологого прибирання. У якості подібних матеріалів можна порадити наступні: водоемульсіонка, кахель, вінілові шпалери і т. д.

Сам фартух на кухні рекомендується зробити цілісним з полікарбонату. Загартоване скло, звичайно, також виглядає не менш привабливо, але і стоїть на порядок дорожче.