Добре, що габаритні меблі потроху відходять у минуле. Сьогодні шафа – це предмет меблів, який покликаний прикрашати, а не псувати інтер’єр. Найкраще з цим завданням справляються шафи-купе.

Дізнаємося їх 8 переваг, за які такі меблі залишається найбільш затребуваною серед покупців.

Переваги шаф-купе:

  • Мобільні розміри. Можна замовити виготовлення шафи купе за індивідуальним дизайн-проекту, використовуючи будь-які розміри конструкції. Навіть готові шафи-купе не мають однотипних габаритів: у продажу можна знайти меблі побільше і зовсім маленьку, наприклад – для прихожей або дитячої кімнати.
  • Гармонія у всьому. Дизайн і конструкція шаф-купе дозволяють універсально поєднувати дані меблі з будь-яким інтер’єром: арт, класика, лофт, мінімалізм, романтизм. Меблі виконує практичні завдання і в якійсь мірі служить предметом декору приміщення.
  • Екологічно чисті матеріали. У виробництві шаф-купе можна застосовувати тільки ті матеріали, які не будуть шкодити ні мешканцям квартири, ні навколишньому середовищу.
  • Найбільш зручні полиці. У шафах-купе є полки різних розмірів і форми: квадратні, прямокутні, фантазійні круглі і багатогранні. У такому шафі можна зберігати не тільки одяг, але і багато інших речей, що робить меблі багатофункціональною.
  • Красиві дзеркала на дверцятах. Шафа буде виглядати більш презентабельно, якщо на дверцятах є вбудоване дзеркало. Плюс до того, в багатьох моделях є зовнішня чи внутрішня підсвічування панелей шафи. Таким чином, купе дозволяють додати родзинку в інтер’єрне освітлення.
  • Безшумність. Розсувні двері з плавним ходом не видані неприємного скрипучого звуку при відкритті.
  • Широкий асортимент. Шафи на будь-який смак – від ламінованих ДСП до конструкцій з бамбуковим покриттям.
  • Можливість внести новизну в декорування зовнішніх панелей. Якщо ви хочете отримати незвичайні меблі, то можете замовити шафу-купе з фотодруком або тисненим малюнком. Кількість варіантів декорації шаф-купе – безмежне!

Оформляйте замовлення на покупку шафи-купе і переконайтеся в перевагах сучасних меблів.