Незважаючи на те, що мода рухається вперед, кухня в стилі ретро продовжує залишатися на висоті.

Вони привертають увагу тим, що при дотриманні всіх нюансів, мають неповторною красою і дарують затишок.

Інтер’єр в стилі ретро відтворити досить складно, так як він має різні характеристики, що виникли, відповідно, в певний період часу. Це обумовлено тим, що сам по собі ретро-стиль – поняття досить об’ємне.

Одна з характерних особливостей стилю ретро – це відсутність будь-яких візерунків і орнаментів. Він вважає за краще однотонність або кольору-партнери. Меблі витримана в строгих формах і тонах.

Ретро-стиль, що відноситься до 70-х років воліє теплі кольори і відтінки. Йде перетворення меблів і в моду поступово входить стиль кафе, замінивши жорсткі табурети на зручні м’які пуфики. Актуально буде розміщення барной стійки і винних шафок.

Стиль ретро цього періоду часу більш нагадує приміщення громадського харчування.

Для того, щоб обраний вами стиль ретро виглядав ефектно, слід дотримуватися цього періоду, дотримуючись усіх нюансів. В цьому випадку кухня на замовлення, буде кращим рішенням.

Критерії вибору ретро стилю

Для того, щоб повністю відтворити картину ретро-стилю певного десятиліття, слід дотримуватися наступних критеріїв:

  • виберете певну десятирічку і ретельно вивчіть її характеристики і особливості, так як вони мають між собою значні відмінності. Два стилю ретро, ​​змішаних в один «букет» можуть надати достатньо безглуздий зовнішній вигляд кухні;
  • ретро стиль віддає перевагу натуральним матеріалам. Якщо це буде меблі, то з натурального дерева або його якісної імітації;
  • більшість періодів ретро воліють досить яскраві, позитивні, кольору і забарвлення;
  • дотримуйтесь форми. Ретро стиль – це чіткість і рівність ліній і кутів;
  • якщо вам хочеться прикрасити візерунками кухню, то для її оформлення слід вибрати стиль ретро властивий більш пізнього періоду;
  • при розміщенні побутової техніки в кухні, слід, знову ж таки, орієнтуватися на часовий період. Пізніше ретро воліє масивні ручки, обтічні форми побутової техніки. Для відповідності духові часу можна спробувати підібрати в спеціалізованих магазинах щось відповідне.

Облаштовуючи кухню в стилі ретро, ​​намагайтеся дотримуватися правильний підбір кольорів, деталей та аксесуарів, так як вони відіграють вирішальну роль у відтворенні інтер’єру.