Чоловічий світ на відміну від жіночого, де в основі всього лежить естетика і витонченість, стоїть на постулатах раціоналізму, практичності і функціональності. Тому ідеальна для чоловіка річ може бути позбавлена ​​яскравих фарб і унікального дизайнерського бачення, але вона обов’язково повинна бути простою, зручною і скрізь придатною. Все це актуально і для планування житлового простору, обов’язковою частиною якого є і кухня.

З чого починається істинно чоловіча кухня?

Тут можна багато розмірковувати про розміри ідеального чоловічого cook room, про необхідної техніки і т. д. – тут кожен вирішує сам для себе. Але якщо вже наша стаття починається з питання, дозволь дати одну пораду: якщо є можливість, з’єднай кухню і вітальню. Так ти збережеш не тільки простір квартири і душі, подарувавши собі відчуття свободи, але і, що вкрай важливо, отримаєш абсолютний доступ до улюбленої плазмі з обох зон, тобто можеш дивитися серіали на кухні, а можеш – лежачи на дивані.

Крім усього іншого, таке рішення дозволить перетворити кухню в атракціон функціональності, а тобі відчути себе справжнім шефом. Для цього встанови посередині об’єднаного простору так званий кухонний острів. Така схема дозволить легко вбудувати техніку, яка не буде різати очі і займати зайве простір. При цьому дотримуйся кілька простих правил:

  • мийку встановлюй подалі від електричних приладів;
  • посудомийна машина і холодильник поблизу не сумісні – ідеальне місце поряд з мийкою йди під нею;
  • плиту якби мала подалі від стін і країв – це загальне правило.

Ще одним плюсом саме такої кухні є можливість реалізувати мрію будь-якого холостого домовласника – обладнання барной стійки. Хоча від такої додаткової плюшки на кухні не відмовляться і сімейні пари. Благо що створити подібне диво не складе особливих труднощів. Для цих цілей можна використовувати сам острів, додавши в нього винний шафа. Хоча простіше встановити стійку замість обіднього столу – це і практично, і скажено економить місце. До речі, за допомогою такого столу можна ненав’язливо і в той же час зі смаком відокремити робочий простір від гостинного.

Істина завжди в деталях

Інтер’єр, звичайно, справа смаку, але вершиною дизайнерського мистецтва як і раніше вважається мінімалізм. Нагромадження різних елементів може впливати на цілісність картини і зіпсувати загальне враження. З мінімалізмом непогано поєднуються якісь хай-теково і стім-панкові речі. Головне, коли будеш продумувати загальну концепцію своєї ідеальної кухні, подумай про те, що ти будеш бачити все це кожен день протягом багатьох років.

Чоловіча кухня – уособлення її власника. Тому для обробки радимо вибирати ті чи інші грубі матеріали на зразок необробленої деревини, металу або неотесаних каменів. Подібне завжди справляє враження на слабку стать, та й виглядає круто.