Питання як же збільшити навколишній простір, особливо актуальне для маленьких квартир, де квадратні метри і так не дозволяють зайвих деталей інтер’єру. Для вирішення цього завдання можна використовувати дзеркала.

За рахунок відображення створюється відчуття, що квадратних метрів в квартирі додалося як мінімум удвічі! Для вузьких, маленьких коридорів найкраще буде поставити дзеркальні шафи, за рахунок цього створиться враження найбільшого затишку і комфорту.

Якщо ж немає можливості поставити габаритну меблі, можна повісити на стіну звичайні дзеркала. Бажано щоб вони були великими, як мінімум в повний зріст людини. Якщо повісити дзеркала один напроти одного, створиться ілюзія, що простір практично безмежне, тим більше це допоможе освіжити приміщення. Важливо, щоб квартира була добре освітлена. На стіну поряд з дзеркалом можна повісити бра або торшер.

Якщо ж ви збираєтеся збільшити площу житлової кімнати, найкраще, щоб дзеркало висіло навпроти вікна. За рахунок відображення сонячного світла вийде ефект найбільшою освітленості кімнати. В цьому випадку краще всього вибирати дзеркало з Фацетні обробкою.

Збільшуючи простір своєї квартири за допомогою дзеркал, варто звернути увагу на таку дизайнерську ідею, як дзеркальні вставки в стелі! Це рішення не тільки збільшує простір приміщення, але і додає освітленості. Так само креативність та оригінальність оформлення додадуть родзинку вашій квартирі.

Слід пам’ятати, що вертикально розташовані дзеркала допоможуть візуально збільшити висоту стель, грубо кажучи, витягнуть приміщення вгору. Горизонтальні дзеркала створять відчуття розтягнутості приміщення, візуально розширивши його.

Не обов’язково вибирати величезні габаритні дзеркала, досить буде і невеликих середніх розмірів. Головне правильно вибрати і оформити їх місце розташування і ще раз згадати про достатнє освітлення!

Крім дзеркал для збільшення простір можна використовувати предмети інтер’єру з глянсовою, дзеркальною поверхню. Вони теж завдяки своїм відображає властивостям здатні ілюзорно збільшувати навколишній простір. Сюди можна віднести не тільки шафи і тумбочки, а й натяжні стелі.

Крім естетичної функції дзеркала можуть виконати ще й практичну! З їх допомогою можна замаскувати нерівності, які дефекти стін. Наприклад, за дзеркалом у ванній кімнаті можна приховати виступаючі труби водопроводу.