У сучасному оформленні кухонного простору вироби забезпечують красу зі стилем, практичність із зручністю, надійністю.

При правильному підборі дерев’яних деталей, їх грамотному монтажі під чистове оздоблення підлоги прослужить роками. Після прийняття рішення придбати паркет слід визначитися з його ключовими характеристиками, а для цього потрібно досконально вивчити вимоги, які висуваються до нього при укладанні на кухні.

Базові критерії

У місці приготування їжі, прийому їжі до паркету пред’являються інші запити, ніж в спальні з вітальнею. Він повинен стійко витримувати контакти з вологим середовищем. Господиня з домочадцями постійно випадково що-небудь проливає на підлогу. Це неминуче в силу природи людської.

Зразки також повинні бути гігієнічними. Рідини з пилом, всілякими забрудненнями потрібно видаляти з поверхні підлоги в домашній їдальні набагато частіше, ніж навіть в дитячій. Саме з цієї причини паркету потрібно вміти легко, швидко відмиватися без застосування спеціалізованих речовин з допоміжними пристосуваннями. При цьому повинна забезпечуватися цілісність зовнішності, збереження первозданних експлуатаційних властивостей.

Особливе значення має для кухні та ударна міцність. У приміщенні з завидною періодичністю що-небудь випускав з рук незалежно від акуратності і досвідченості господарів. У зв’язку з цим виробам необхідно впевнено протистояти механічним впливам, викликаним падаючої посудом з кухонним начинням, без утворення деформацій, втрати основних характеристик.

Зносостійкі якості не менш затребувані на кухні. Рідкісний власник захоче займатися перекладанням паркету щороку або через пару років. Термін експлуатування повинен перебувати в районі чверті століття, не менш, тоді всі витрати, пов’язані з ремонтом повертаються сторицею.

Особливості матеріалів

Деревина прослужить в екстремальних умовах, що спостерігаються в кухонному просторі, більше століття, якщо буде спеціальним чином підготовлена, оброблена. Потрібен вологостійкий варіант, покритий захисними засобами. Інженерний паркет відрізняється від звичайного побратима саме поліпшеною міцністю з вологостійкість.

Оптимальним рішенням вважається модрина в якості вихідної сировини для виготовлення паркетних плашок або дощок. Вона при перепадах вологості з температурою згодом стає тільки міцніше, твердіше.