Сьогодні люди мають всі можливості робити такий ремонт, який їм хочеться. При цьому зараз зремонт дійснюється досвідченими робітниками. За рахунок цього ремонт перестав бути головним болем. Саме тому багато хто перестав ставитися до нього серйозно. Через це в ремонті часто припускаються помилок.

Спальня – це місце, де людина повинна відчувати себе максимально розслабленим. Саме до ремонту цього приміщення потрібно ставитися дуже уважно. Помилки можуть призвести до того, що людина просто не буде висипатися.

Конфіденційність

Не тільки продуманий інтер’єр створює відчуття захищеності і відокремленості. У цьому також допомагає хороша звукоізоляція. Спальна кімната – це приміщення досить інтимне. Якщо не хочеться, щоб сусіди ставали учасниками вашого особистого життя, ще на стадії обробки стін, підлоги і стелі встановіть звукоізоляцію.

Освітлення

Тут може бути дві помилки. По-перше, це дуже яскраве світло. Він може просто заважати заснути, як штучний, так і природний. На вікнах спальні обов’язково повинні бути жалюзі, ролети.

помилки при ремонті спальнойВо-друге, це занадто тьмяне світло. Він ніяк не сприяє поліпшенню зору. Виправити цю проблему дуже легко: просто встановіть додаткове джерело освітлення – торшер або бра.

Яскравість

Спальня – це приміщення, де надмірна яскравість недоречна. Вона перезбуджує нервову систему. Результат – поганий сон. Краще для оздоблення стін, стелі, підлоги вибирати спокійні тони.

Зберігання речей

Про грамотному розміщенні речей люди думають при ремонті не завжди. Це не правильно. Вирішувати, де будуть зберігатися речі, потрібно ще в момент ремонту. Ремонтна бригада зможе, наприклад, вмонтувати велика шафа в стіну або зробити легкі перекриття і організувати для вас гардеробну.

Підлога

Навіть влітку не хочеться хоч на секунду вставати босими ногами на холодну підлогу. Саме тому, коли проводиться ремонт, варто задуматися: може, зробити теплі підлоги? Якщо ж це не по кишені, то використовуйте в спальній кімнаті хоча б м’які теплі килими.