Сучасна ванна кімната – це не тільки звичний нам санвузол, де можна помитися, а й особливе місце для усамітнення і релаксу.

Саме тому при оновленні або ремонті квартири необхідно пильну увагу приділити оформленню та функціонального наповнення ванної кімнати. І якщо з оформленням все простіше, тут кожен вибирає дизайн, який йому припаде до душі, то з точки зору функціональності та впровадження останніх досягнень електроніки все складніше. Однак незамінною залишається одна річ – рушникосушки, які увійшли в моду в останні роки.

Багато просто боятися високих технологій, нарікаючи на те, що занадто багато пристосувань, якими не будуть користуватися всі члени сім’ї. Однак відмовляючись від сучасних технологій, ми позбавляємо себе набагато більшого – можливості отримати нові емоції, а також лікувально-оздоровчі процедури прямо у себе в ванній. Так, наприклад, установка джакузі не займе багато часу і великих капіталовкладень, проте дозволить відчути всі блага гідромасажу, а також повного розслаблення організму, якого часом так складно досягти після важкого трудового дня. Єдиним недоліком ванни з джакузі є її значний розмір, який навряд чи можна назвати недоліком, однак в невеликих приміщеннях така ванна буде доставляти незручності при переміщенні.

Для невеликих ванних кімнат краще вибрати душову кабіну або душову кабіну з ванною. Це дивний винахід дозволить вам експериментувати зі струменями води різної потужності і напрямки, що виключить потреби відвідувати дорогі салонні процедури, спрямовані на антицелюлітний і лімфодренажний ефекти.

Однак крім сучасної сантехніки, важливо приділити увагу таким дрібницям, як вологозахисні розетки, електричні рушникосушки, сучасні потужні витяжки та індикатори температури. Одним словом, все те, що може значно полегшити нам життя. При виборі меблів для ванної кімнати необхідно відштовхуватися від дизайну сантехніки і комплектуючих, але не можна забувати і про деталі (дзеркало з підсвічуванням, освітлені полички і шафки).

Таким чином, зробити своє життя значно простіше і комфортніше зовсім не складно, потрібно лише вибрати з останніх новинок найдостойніші і йти в ногу з сучасними технологіями.