Інтер’єр вашої кімнати залишає бажати кращого? Ви збираєтеся зробити ремонт, але навіть не уявляєте з чого почати. Сподіваємося, наша стаття вам трохи допоможе.

Демонтаж сантехніки, відпрацювала своє, обов’язковий. Якщо у вас був старий, що не капітальний ремонт, який залишився ще з радянських часів, то можливо знадобиться вирівнювання стін, стелі та підлоги, особливо якщо він був покритий керамічною плиткою, вже давно втратила свій привабливий первісний вигляд.

Вам доведеться її зривати разом зі старою стяжкою, а це досить гучна, копітка робота, після закінчення якої, залишається дуже багато сміття. Але і вам, і вашим сусідам доведеться трохи потерпіти.

Слід пам’ятати, що якщо ви збираєтеся вирівнювати підлогу, не знімаючи стяжку, то його рівень значно підніметься. А якщо не видалити плитку зі стін, то вони при підгонці зменшать розміри ванної.

Сьогодні існує багато різних матеріалів для обробки, але найбільшою популярністю користується керамічна плитка, особливо матова, так як вона абсолютно не ковзає.

Не забувайте, що такий матеріал на стінках дуже ускладнює установку вішалок, поличок, власників для туалетного паперу тощо.

Тому всі отвори потрібно робити спеціальним свердлом, що мають наконечник з побідиту. Якщо ви плануєте повісити у ванній кімнаті дзеркала, візуально збільшують простір, їх місце розташування потрібно продумати заздалегідь.

Ви можете сфотографувати весь процес і зберегти фото ремонту ванної кімнати. Пізніше буде цікаво згадати, як це відбувалося.

Розводка труб для холодної і гарячої води дуже відповідальний момент, тому не доручайте її дилетантам. Використовуйте поліпропіленові та металопластикові труби, вони не іржавіють, не гниють і на них не утворюються нарости.

При монтажі в ванній кімнаті підвісної стелі ви можете застосовувати вельми різноманітні матеріали: і пластик, і дзеркало, і натяжна стеля. Тільки вони повинні бути вологостійкими. Це важливо.

Чи не вважайте, що установка фільтрів для очищення зайва трата часу і грошей. Вони забезпечать роботу змішувачів і різної сантехніки без перебоїв, а також захистять їх від сторонніх предметів і небажаної іржі.

Дуже вузькі двері ставити не можна, інакше у вас не вийде пронести в ванну кімнату ні пральну машинку, ні ванну. Також виберіть такий матеріал, який не деформується через вологість.

Ремонт ванни – дороге задоволення, але воно того варте.