Вітальня – це, мабуть, саме людне місце в будинку. Тут ми збираємося, щоб провести час всією сім’єю, зустрічаємо гостей або просто розслабляємося після робочого дня. Тому нам хочеться, щоб вона була красивою, стильною і затишною. Цього можна досягти, якщо добре продумати обстановку і правильно підібрати меблі. Розглянемо нюанси цього процесу на прикладі італійських меблів для вітальні.

Яка меблі необхідні?

Кількість і вид меблів, яка буде стояти у вітальні, безпосередньо залежить від її призначення. Деякі використовують цю кімнату виключно для відпочинку і прийому гостей. У кого-то вона поєднана з їдальнею. Або навіть спальнею, якщо квартира невелика. Тому набір предметів може бути абсолютно різний. Незмінними будуть лише м’які меблі (диван, крісла) і стінка або стелаж, журнальний столик.

До речі, на сайті https://evlock.ru/katalog/tsilindry/ ви можете придбати циліндри для замків швидко та вигідно.

Вибираємо м’які меблі

З асортименту італійських меблів для вітальні добре підійде м’який диван і пара крісел. Зовнішній вигляд вибирайте так, щоб меблі відповідали загальній стилістиці кімнати. Габарити дивана і кількість крісел залежать головним чином від розміру приміщення. А також від того, наскільки велика у вас сім’я або якась компанія у вас зазвичай збирається в гостях. Замість крісел можна поставити ще один диван. Також не завадить кілька додаткових м’яких стільців, на всякий випадок.

Диван, як правило, ставлять біля стіни. Але при великому вільному просторі його можна розмістити і посеред кімнати. В цьому випадку його задня частина повинна виглядати пристойно.

Якщо вітальня вночі перетворюється в спальню, вибирайте модель дивана з зручним і досить широким спальним місцем. Механізм трансформації вироби повинен бути розрахований на часте використання.

Якщо ви будете використовувати вітальню як їдальнею, підберіть відповідний за розміром обідній стіл класичної прямокутної форми, овальний або круглий, і набір стільців до нього. В іншому випадку буде досить журнального столика, який підійде і для невеликих посиденьок і чаювань.

Корпусні меблі

Для того щоб розмістити музичну і відеоапаратуру, а також інші предмети, вам знадобиться стінка або стелаж. Громіздкі конструкції вже відходять в минуле, поступаючись місцем невеликим і витонченим предметів інтер’єру. Хоча, якщо ви любитель класичного стилю, сміливо вибирайте масивну італійські меблі для вітальні в стилі ампір або бароко. Для тих, хто віддає перевагу мінімалізм, більше підійде стиль хай-тек.

Щоб не захаращувати кімнату, можна використовувати компактну тумбу під апаратуру, а книги та інші предмети розмістити на полицях. Тоді не знадобляться об’ємні шафи.

Доповнити обстановку можна за допомогою м’якого килима на підлогу, красивого торшера і інших дрібниць. Орієнтуйтеся на свій смак і загальний стиль. Головне, щоб вітальня не виглядала захаращеності, але була досить просторою і затишною.