Індустріальний, мінімалістичний, атмосферний стиль лофт, в силу своїх характеристик, буде більш доречний в кімнаті хлопчика чи підлітка.

Дитяча кімната в стилі лофт – це натуральні матеріали (цегляне облицювання, необроблене дерево) в поєднанні в поєднанні з сучасною багатофункціональною меблями. Часто в таких приміщеннях застосовується дизайнерські меблі.

Що таке лофт?

Даний стиль увірвався в сучасні інтер’єри порівняно недавно, коли в 70-і роки минулого століття в США стали віддавати під житло будівлі колишніх фабрик, а також останні поверхи складів і технічних приміщень.

Відмінними рисами лофт є:

  • Максимум вільного простору.
  • Чітке зонування приміщення, але ніяких фундаментальних перегородок.
  • Бетон і цегла в обробці, а також багато суворих холодних відтінків і нейтральних кольорів.
  • Комунікації прокладені поверх стін.
  • Проста і багатофункціональна меблі і мінімум декору.

Індустріальний інтер’єр в дитячій кімнаті

На перший погляд може здатися, що даний стиль зовсім не підходить для дитячої, але, повірте, діти по достоїнству оцінять простору світлу кімнату, де можна хоч на роликах кататися. Якщо це кімната дівчинки, то грубий інтер’єр можна розбавити меблями з яскравими кольоровими фасадами або текстильними виробами з принтом дитячої тематики.

Меблі для дитячої в стилі лофт

Головним акцентом кімнати може стати епатажна меблі: стільці з металу або глянцевого пластика, безкаркасні крісла, ліжка-трансформери та інше.

Центром композиції повинна стати ліжко, ні в якому разі не диван. Це може бути ліжко з металевих труб або більш класичний варіант, але з тематичним узголів’ям. Дерев’яне ліжко з висувними ящиками або ліжко-горище – все це поєднується з обраним стилем.

Пам’ятайте, що в інтер’єрі не повинно бути нагромаджень, тому все зайве ховаємо в великий і місткий шафа-купе. Над робочим столом стоїть встановити пару відкритих полиць. Будь-яка натуральна дерев’яні меблі відмінно доповнить інтер’єр в стилі лофт, добре виглядають дерев’яні елементи з білими фасадами.

Обов’язково організуйте простір для ігор і місце для зберігання іграшок. Іграшки можна складати в ящик під ліжком, окремий комод або дерев’яні ящики на зразок піратського скрині. В ігровій зоні буде доречна скелелазна сітка або баскетбольне кільце.

Облаштовуючи дитячу кімнату в стилі лофт, ви залишаєте дитині місце для фантазії. Малюк сам зможе доповнити та урізноманітнити його, що дозволить розвинути в ньому творчу натуру.