Розмір

Давай розберемося, який гаманець тобі підійде. Спочатку виклади все вміст зі свого старого аксесуара. Потім подумай, які з цих речей тобі потрібні кожен день. Таким чином ти зрозумієш приблизну заповненість свого гаманця.

Якщо у тебе є карти, які ти використовуєш кожен день, вибирай біфолд, тріфолд або кардхолдер. Якщо в твоєму гаманці зберігаються готівкові гроші і дрібниця, придивися до гаманця-акордеону. Крім того, не забувай регулярно очищати гаманець від непотрібних речей – чеків, записок і тому подібному.

Забарвлення

Як вибрати колір жіночого гаманця на сайті bags-ua.com? Все залежить від твоїх уподобань і стилю життя. Наприклад, якщо ти працюєш в банку або часто здійснюєш ділові дзвінки, роби ставку на класичну забарвлення, вибирай чорну, сіру або бежеву модель.

Для тих, хто не обтяжений дрес-кодом, палітра не обмежена базовими відтінками. Вибирай популярні забарвлення сезону або купуй принтовані аксесуари.

Функціональність

Важливо враховувати кількість і функціональність відділень в твоєму майбутньому гаманці. Наприклад, якщо ти носиш з собою паспорт, підійде аксесуар зі спеціальним відділенням для документів. У тебе багато банківських і бонусних карт? Перевір, щоб гаманець мав достатню кількість прорізів для всіх карток.

Невеликі жіночі гаманці – стильні компактні моделі для твоєї колекції
Де шукати мініатюрні гаманці, які помістяться і в клатч, і в Шопер? Ми зробили велику добірку, куди включили жіночі шкіряні аксесуари компактного формату. На твій вибір – дорогі брендові моделі і бюджетні версії з мас-маркету.

Місткі об’ємні гаманці – красиві жіночі моделі на будь-який випадок життя
Ми все частіше відмовляємося від гаманців, тому важливо, щоб аксесуар вирішував не тільки функціональні, але і естетичні завдання. Шукай в добірці стильні брендові італійські і мас-маркет-гаманці. Обов’язково додавай в обране ті жіночі версії, які тобі подобаються більше.

Символізм

Усередині органайзера повинні розташовуватися просторі ніші – кілька для паперових грошей і окремий, на замку, для дрібниці. Добре, якщо з лицьового боку передбачений великий кишеню на клямці – в ньому можна зберігати купюри великого номіналу, це вказує на постійний прихід і наявний при цьому фундаментальний резерв. Купюри слід розміщувати в розгорнутому вигляді, не створюючи заломів, відсортований при цьому від дрібних до більших.

Кілька символічних рад, про те, як слід поводитися із грошима:

  • Купюри потрібно брати лівою рукою, а віддавати – правою.
  • В першу чергу позбавляються від склеєних, заломлених або зіпсованих банкнот.
  • Регулярно необхідно очищати відділення від чеків, заміток, записок, обгорток та іншого сміття, що накопичилося в процесі користування.
  • Правильний підбір кольору гаманця для залучення грошей.