Ванна відрізняється від інших кімнат високою вологістю. Виходячи з цього факту, ванна вимагає спеціальної (вологостійкої) обробки всіх поверхонь (стеля, стіни і підлога).

Переваги натяжних стель

Натяжні стелі – найкраще рішення для ванної кімнати. Перш за все, вони мають досить ефективною вологовіддачею. Крім того, якщо над Вами розташовуються сусіди, то вони не зможуть затопити Вашу ванну.

При випробуваннях матеріалу було доведено, що натяжна стеля здатний утримувати величезні обсяги води. Так лише один квадратний метр площа має межею в 100 літрів.

Слід зазначити, що направляють для натяжної стелі кріпляться прямо на плитку. Не рекомендується встановлювати натяжна стеля самостійно. Професіонали мають спеціальним обладнанням, яке дозволить просвердлити плитку акуратно (без тріщин).

Порада! На час монтажу натяжної стелі застеліть всі поверхні у ванній картоном (краще в кілька шарів).

Найбільш практичний спосіб кріплення стелі

Гарпун система рекомендується майстрами, як найбільш практична. Так як вона:

  • здатна витримувати великі навантаження;
  • залишає можливість демонтажу натяжної стелі при необхідності.

Перед установкою стелі необхідно зробити розвідку приміщення. Йдеться про виявлення провідників електричної проводки і сантехнічних комунікацій. Після того, як вузли та розв’язки знайдені, вони повинні бути позначені помітними маячками.

Крім того, велике значення мають порожнечі всередині стін. Слід переконатися в тому, що на рівні стелі в стінах немає широких вентиляційних шахт або інших порожнин, згідно архітектурним проектом.

Немає ніяких обмежень по установці різних профільних конструкцій. Наприклад, Ви можете встановлювати, як аркові, так і об’ємні конструкції. Головне – вони повинні відповідати санітарним нормам.

Мається на увазі наявність спеціального сертифікату ISO 14001. Натяжна стеля при правильному освітленні перетворить Вашу ванну кімнату до невпізнанності.