Міжкімнатні двері вже досить давно виконують не тільки функціональну роль. Сьогодні, міжкімнатні двері – це важливий декоративний елемент, не використовувати який не може жоден поважаючий себе дизайнер.

Природно, багато заперечать, що такого можуть внести в загальний дизайн приміщення звичайні міжкімнатні двері?

Але, справжні дизайнери дадуть відповідь, що тут важливі не стільки самі міжкімнатні двері, а декоративні елементи, які можна розмістити на них.

Адже, саме завдяки додатковим елементам, можна отримати необхідний дизайнеру результат з облаштування інтер’єру житлового або робочого приміщення.

Дзеркала, з часів першого використання, перетворилися в справжню знахідку. Сьогодні дзеркала можна побачити в кожній квартирі, при цьому, часом, дзеркала можна зустріти в найнесподіваніших місцях.

Так, сучасні дизайнери не боятися використовувати якомога більше дзеркал, адже, завдяки їм, можна значно збільшити візуальні розміри будь-якого приміщення. Таким чином, розкривається секрет використання дзеркал на міжкімнатних дверях.

Але, все ж, розташовувати дзеркала на двері – це звичайна практика. Наприклад, раніше також користувалися подібними прийомами.

Але, складність була в тому, що для кріплення дзеркала на двері була потрібна не тільки дизайнерська думка, а й особлива вправність у вигадуванні хитромудрих пристроїв кріплення, так як такого достатку кріпильних матеріалів як сьогодні, за старих часів не було.

Однак, незважаючи на складності, які стояли на шляху перших дизайнерів, вони вперто просувалися вперед. Завдяки цьому, ми маємо можливість утапливать дзеркала в двері, кріпити їх на спеціальні рамки і так далі.

Саме завдяки наполегливості своїх попередників, сучасні майстри можуть за допомогою дзеркал візуально розширювати межі приміщень.

Тому, міжкімнатні двері – це не просто необхідний елемент в будь-якому приміщенні, це ще і можливість декорувати приміщення по-новому, надати йому новий вигляд, змусити господаря помешкання по-іншому поглянути на свою кімнату.

Крім цього, розташування дзеркал на міжкімнатних дверях допомагає економити простір, особливо це актуально для невеликих квартир.

Отже, дзеркала допомагають не тільки розширити межі приміщення і поміняти його геометрію, але і розвантажити життєво необхідний простір.