У будь-якій ванній важливим атрибутом є сантехніка, до якої можна віднести і змішувач.

Цей пристрій дозволяє з легкістю налаштовувати температуру, а також натиск води, а деякі сучасні змішувачі можуть також регулювати форму струменя і навіть її розпорошення. Також важливу роль у ванній грає дзеркало, яке присутнє практично завжди в даному приміщення. Тому, якщо ви займаєтеся бізнесом, тоді покупка дзеркала оптом у компанії Raiber буде дуже правильним рішенням.

Крім дзеркала, змішувач у ванній кімнаті – це також елемент дизайну. Тому і підбирати його необхідно в залежності від оформлення приміщення.

Про що потрібно знати при виборі змішувача?

Для початку потрібно визначитися, скільки змішувачів Вам потрібно. Наприклад, якщо ванна кімната невелика з душовою кабінкою, ідеальне рішення один змішувач в раковину.

Якщо замість кабінки є повноцінна ванна, можна зупинити свій вибір на змішувачі з поворотним носиком, завдяки чому можна направляти воду або в раковину, або в ванну, погодьтеся, це універсальний варіант.

Якщо приміщення велике, тут вже варто задуматися про установку двох змішувачів. Один для раковини, другий для ванни. У тому випадку, якщо є біде, доведеться докуповувати третій змішувач.

Поговоримо про розташування змішувача

Важливо вибрати правильне розташування змішувача, яке багато в чому буде залежати від типу пристрою. Наприклад, змішувачі можуть бути трьох видів, а саме:

  • врізними;
  • вбудовані;
  • настінні.

Розглянемо кожен вид більш докладно.

Врізні

Найпоширеніші пристрої, їх монтують в спеціальний отвір, яке зазвичай збоку раковини або ванни. Для таких змішувачів характерні Виливи невеликої довжини. Наприклад, для ванни це тридцять сантиметрів, для раковини від десяти сантиметрів.

Вбудовувані

Їх ставлять за стіну або в нішу інших приладів сантехніки. Всі підводять елементи також ховаються. У зібраному стані залишається виливши і елементи управління.

Головні плюси – практичний зовнішній вигляд, стильний дизайн і невеликі розміри.

Настінні змішувачі

Тут все просто, змішувач кріпиться до стінки, за якої вже приховують все підводять труби. Елементи управління являють собою важелі і краники, вони розміщуються всередині корпусу.

Як бачите, завдяки великій різноманітності змішувачів завжди є з чого вибирати. Головне розібратися який тип пристрою Вам потрібен.