Століття технологічного розвитку з кожним новим днем ​​надає нам все більше новинок, кожна з яких допомагає жити набагато простіше і спокійніше, і особливо на сьогоднішній день розвивається сфера захисту життя і майна людини.

Ще порівняно недавно мало хто з людей знав про те, що таке електронний дверний замок. Двері будь-якого будинку або квартири знаходилася під постійною загрозою злому через те, що, як відомо багатьом, і чого не приховує жоден виробник – можна відкрити будь-який замок незалежно від його якості збірки.

Мало хто із звичайних людей правильно розуміє той факт, що в дійсності замок не є ідеальним захистом приміщення, і має єдину мету – якомога довше затримати грабіжника.

Більш якісні пристрої значно збільшують час злому, але в кінцевому підсумку вони все одно піддаються завзятості професіонала.

Але, після появи електронних замків ситуація кардинально змінилася, адже вони дозволили зробити двері дійсно невразливою.

Що являють собою такі замки?

Електронний дверний замок – новий засіб забезпечення абсолютної безпеки житла

Електронні замки можуть бути декількох типів – це:

  1. кодові;
  2. приховані;
  3. на відбитках пальців.

1. Кодові замки є досить популярними, але в наш час існує кілька методів для того, щоб визначити, наприклад, то, на які цифри потрібно натискати або ж вивідати сам код, внаслідок чого такі замки не завжди дозволяють принести належну ефективність.

2. Замки на відбитках пальців є досить дорогі, і в той же час досить ефективні пристрої, єдиним варіантом відкриття яких є наявність фотографії необхідних ліній, що зробити досить важко.

3. Приховані замки являють собою, скоріше доповнення до стандартних, ніж їх повну альтернативу, але, в свою чергу, при наявності стандартного і прихованого замку забезпечується абсолютна безпека приміщення.

Після того, як злодій зламає стандартний замок, він просто не виявить результату, адже двері все ще замкнені, і навіть якщо він зрозуміє, в чому причина його невдачі, у нього вже просто не буде часу для того, щоб не тільки знайти, але ще і усунути прихований пристрій.

При цьому майно залишиться недоторканим, а вам потрібно буде тільки поміняти замок. Електронний прилад, в свою чергу, залишається повністю неушкодженим.

Відкриваються приховані пристрої на подобі сигналізації, коли господар пристрою за допомогою стандартного брелока або подібних пристроїв подає сигнал для відкриття дверей.