Останнім часом загальна дизайнерська тенденція повернення до старовинного класичного стилю органічно переплелася з прагненням дизайнерів до мінімалізму.

Таке незвичайне поєднання породило найновіші віяння в оформленні ванних кімнат.

1. «Старовинні» меблі

Екологічні чисті матеріали повільно і з трудом (через традиційне для цього приміщення високого рівня вологості) проникають і в інтер’єри ванних кімнат.

Новий тренд – це меблі з екологічно чистого дерева, але покритого спеціальним вологостійким лаком, вироблена «під старовину».

Звичайно ж, такі меблі найчастіше створюється тільки за індивідуальними замовленнями і тому досить недешева.

2. Сауна в душовій

Якщо у ванній кімнаті передбачається установка душової кабіни, то вона повинна бути, згідно останнім віянням, з паровим ефектом або навіть повним гідромасажем.

Це до того ж дуже корисно для здоров’я, так як такі кабіни дозволяють отримувати спинний, ножний і акупунктурний аква-масаж. У деяких ексклюзивних випадках можлива навіть озонотерапія.

3. Кам’яна ванна

Напевно більшість ще прекрасно пам’ятає типові чавунні ванни з радянського дитинства. При всіх своїх недоліках вони були дуже навіть теплими, так як дуже швидко нагрівалися від гарячої води.

Якщо хочеться освіжити дитячі спогади, але залишитися при цьому цілком сучасною людиною, то відмінним вибором стане ванна, створена зі штучного каменю (як правило, це спеціальна смола-полімер, в яку додають подрібнений онікс або граніт).

Варто зазначити, що така ванна володіє кількома нюансами при установці, так що краще всього, якщо за її монтаж візьмуться професійні сантехніки.

4. Раковина в форматі «міні»

Сучасний тренд свідчить, що раковина повинна займати якомога менше місця в масштабах всієї ванної кімнати. Цьому тренду зобов’язані своєю появою найрізноманітніші раковини всіляких геометричних форм.

До того ж такі міні-раковини часто мають досить широкими бортиками, які чудово підходять для того, щоб поставити на них баночки з косметикою та іншими засобами.

5. «Розумні» крани

Ідеальний вибір для найсучаснішої ванної кімнати – це сенсорні або термостатичні змішувачі, витримані в модних, плавних формах.

Сенсорні змішувачі обладнані зчитувальних пристроїв, яке відкриває воду тоді, коли до крану підносяться руки.

Термостатичні змішувачі, як правило, обладнані двома регуляторами, за допомогою яких регулюються напір води води і її температура відповідно.