Якщо ви затіяли у своєму домі ремонт, то вам доведеться зіткнутися з низкою складнощів від розробки проекту до підбору всіх матеріалів.

Особливу увагу варто звернути на двері, адже вони є невід’ємною частиною будь-якого будинку, надають приміщенню закінчений вигляд, прикрашають і доповнюють інтер’єр.

Якщо ви хочете придбати гарні, практичні і недорогі міжкімнатні двері, радимо звернути увагу на моделі з покриттям з натурального шпону.

Шпоновані моделі мають ряд переваг перед аналогами з цільного деревного масиву.

Перш за все, слід відзначити їх практичність і легкість. Завдяки технологічному каркасу, конструкція виходить легкої, стійкою до механічних пошкоджень, перепадів температур і впливу сонячних променів.

Такі двері не схильні до габаритних змін, чудово підійдуть навіть для дитячих кімнат.

Якщо покриття з шпону зіпсувалося або набридло, його можна з легкістю замінити. Двері ж з масиву великовагових, тріскаються, розсихаються і вимагають ретельного догляду.

Ще одна незаперечна перевага – це приваблива вартість. На шпоновані міжкімнатні двері ціни варіюються в залежності від використовуваної породи дерева, але в цілому, їх вартість у кілька разів нижче масиву.

Крім того, двері з шпони мають прекрасний зовнішній вигляд, практично не відрізняється від масивних аналогів.

У моделях зберігається фактура дерева, а широка колірна гамма задовольнить потреби найвимогливіших покупців.

Зараз на ринку представлено багато дизайнерських моделей, в яких скомбіновані кілька видів шпону різних порід дерева, є вставки зі скла, шкіри, металу, інкрустація. Ви можете придбати дійсно ексклюзивну річ за привабливою ціною.

При виборі дверей з натурального шпону слід звернути увагу на наступні моменти:

1. Уважно огляньте торці вироби, якщо ви можете зачепити нігтем відшаровуються шпон – така модель не прослужить довго.

2. Крім того, на поверхні шпону не повинно бути тріщин, раковин або сучків, вона повинна бути ідеально гладка. При цьому, шар лаку повинен бути настільки щільним, щоб покривати пори деревини.

3. Якщо ви відчули різкий хімічний запах від виробу, краще відмовтеся від нього. Незважаючи на запевнення продавця, запах не вивітриться з часом.

4. Слід уточнити перед покупкою вподобаної моделі входить у вартість дверна коробка, фурнітура, доставка і установка.