При митті пластикових поверхонь ми рекомендуємо виключити використання засобів з вмістом агресивних миючих компонентів: кислот, розчинників, абразивних порошків, концентрованих лугів.

Після застосування подібних миючих засобів поверхню профілю ПВХ може бути безповоротно зіпсована. У деяких випадках з ладу можуть вийти механізми фурнітури вікон. Також не варто використовувати металеві щітки та інші матеріали, здатні привести до пошкодження поверхні.

Щоб помити вікно досить звичайного мильного розчину, який необхідно ретельно видалити і витерти вікно м’якою ганчіркою.

Догляд за склопакетами

Склопакети, як і профіль ПВХ, не люблять абразивних порошків. Для миття можна використовувати спеціальні засоби по догляду за склом на спиртовій основі або звичайний мильний розчин. Уникайте потрапляння цих коштів на механічні вузли фурнітури. Завершіть процедуру миття витиранням склопакета насухо м’якою ганчіркою.

Зауважимо, що Саженцы Розы Спрей оптом можна придбати вже сьогодні за досить низькими та приємними цінами.

Догляд за ущільнювачами

Один з найважливіших елементів будь-якого пластикового вікна – ущільнювач. Від нього залежить герметичність вікна, а значить, його здатність затримувати вологу, пил, шум і утримувати тепло в будинку. Основою сучасних ущільнювачів є синтетичний каучук. Для еластичності ущільнювачів і забезпечення надійного притиску стулки до коробки пластикового вікна, їх необхідно очищати від пилу і бруду і змащувати (чисті ущільнювачі) силіконовою змазкою раз в 3 місяці.

Догляд за фурнітурою

Фурнітура для пластикових вікон виготовляється таким чином, щоб гарантувати довгі роки функціонування вікна без додаткового втручання. Самостійно регулювати і обслуговувати фурнітури не рекомендується. Найкраще довірити це кваліфікованого фахівця. Раз на рік ми рекомендуємо оглядати фурнітуру Ваших вікон, і в разі необхідності змащувати її нейтральними маслами. При цьому не треба розбирати механізми і вузли фурнітури, досить змащувати легко доступні місця.