Вам, звичайно, хочеться додати цьому приміщенню сучасний вигляд, зробити його комфортним, затишним і зручним для використання. Робити ремонт у ванній кімнаті з маленькою площею складніше, ніж в просторій.

Правильна ідея і хороший капітальний ремонт при створенні сучасного стилю допоможуть у досягненні поставленої мети. Не зайвим буде вивчити сучасні матеріали: вагонку ПВХ, склоблоки, кахель і т. д. Сьогодні більшість наших знайомих не можуть похвалитися просторими приміщеннями для ванної. І дизайнери не приділяють пильної уваги розробці інтер’єру в невеликих ванних приміщеннях.

З чого почати?

Ремонт завжди починають з плану приміщення і складання схеми з урахуванням переваг і недоліків переробок в кімнаті, де буде проводитися ремонт. За допомогою цього намальованого креслення розставляються всі предмети, які будуть розміщені в приміщенні.

Креслення допомагає виправити, віртуально помінявши місцями, меблі та предмети для більшої функціональності кімнати і дозволяє змінювати стиль і інтер’єр. Одночасно подумайте про облицювання, крім традиційної плитки сьогодні популярна мозаїка і пластикова вагонка.

Ремонт у ванній довгостроковий і дорогий, на який зважитися, погодьтеся, зовсім нелегко. Підготовлена ​​схема допоможе підібрати матеріал, колірну гамму застосовуваних відтінків в створенні дизайну.

Щоб зупинити свій вибір на більш прийнятний варіант і найбільш прийнятний, саме для цієї кімнати дизайну та інтер’єру виготовляється кілька варіантів схем, розфарбовуються в різні кольори.

Матеріали

На сучасному ринку достаток будівельних матеріалів, сантехніки та інструментів для ремонту. Знайти і вибрати потрібний колір і фактури кахлю, що задовольняє всі дизайнерські задумки та уподобання. При розробці схеми маленької ванни слід не забувати про розширення простору, застосовуючи дизайнерські хитрощі візуального розширення.

При виготовленні схему необхідно виміряти площа, щоб придбати раковину, ванну (душову кабіну), меблі відповідного розміру і аксесуари. Правильно розрахувати облицювальний матеріал для підлоги і стін, а також супутніх будівельних матеріалів та інструментів. На щастя, сьогодні керамічна плитка представлена ​​широким асортиментом.

З допомогу схеми визначається проходження каналізаційної системи, з точним розрахунком труб для холодної і гарячої води. Наносять схему електромережі зі зручним розташуванням освітлювальних приладів, розеток і вимикачів.