Неможливо уявити собі продуктивну роботу або якісний відпочинок вдома у відсутності свіжого повітря. Із застосуванням в будівництві новітніх технологій і матеріалів, а також проектування будівель почастішали випадки застою повітря в приміщеннях.

Застояне повітря вкрай шкідливий для здоров’я людини, адже він містить різні шкідливі речовини, які ми вдихаємо знову і знову. Для вирішення проблеми застою повітря, а також для створення комфортного температурного режиму в приміщенні широко застосовуються системи кондиціонування. Кондиціонер підтримує заданий температурний режим, необхідну вологість повітря і вентиляцію приміщення.

Сьогодні виробники пропонують величезний асортимент кондиціонерів призначених для різних цілей і типів приміщень, а також по виконуваних функцій. Найбільш відомими фірмами, що займаються виробництвом обладнання для опалення та кондиціювання вже багато років є такі лідери світових продажів як Lennox, Menerga та інші. Асортимент вдає із себе величезний вибір кондиціонерів і супутнього устаткування, де кожен покупець знайде відповідні саме для нього обладнання. Необхідно відзначити, що для проектування кондиціонера і систем вентиляції необхідно виконувати індивідуальні проектні розрахунки, які враховують інженерні особливості приміщення і проводяться тільки високоспеціалізованих фахівцями. Монтаж, установка, гарантійний ремонт та обслуговування обладнання також проводиться професіоналами сервісної служби. Своєчасне усунення неполадок в приладі дозволить уникнути витрат, пов’язаних з дорогим ремонтом або купівлею нового кондиціонера.