Двері були придумані спеціально для того, щоб не дати недоброзичливцю потрапити в приміщення. Це досить зручне пристосування, яке на даний момент є просто необхідним.

Двері бувають різні, але раніше були тільки дерев’яні двері. Їх ставили відразу ж при будівництві будинку і вони завжди проводилися з тонкої деревини. Вони були настільки тонкими, що можна було почути практично всі, що відбувається за дверима. Так само вони були завжди з механізмом відкривання всередину. Насправді, до цих пір незрозуміло, чому робили саме так.

Існує просто маса теорій від більш-менш правдоподібних, до міфічних. Найпопулярнішим міфом можна назвати те, що таким чином комітет державної безпеки забезпечував собі простий прохід всередину квартири. Так само є теорія, що це найдавніша традиція. Кажуть, що в хатах двері завжди відкривалися саме всередину, так як саме це дозволяло відкрити двері навіть в саму засніжену зиму. Перша теорія незрозуміло тому, що жителям Радянського Союзу, начебто, не заборонялося змінювати двері і в разі заміни можна було без проблем поставити її іншою стороною. А друга теорія незрозуміло тому, що це все ж квартири, а не хати.

Однак, в будь-якому випадку, дверей зараз просто неймовірна кількість різних варіантів дверей. Протиударні, протипожежні, протизламні і так далі. Це дійсно дивно, але ми розглянемо найпростіші металеві двері. Ви можете замовити виготовлення металевих дверей або ж дерев’яних. В незалежності від вашого вибору, ви можете отримати виріб з перевагами і недоліками. Давайте трохи їх розглянемо.

Металеві двері

Металеві двері відрізняються тим, що вони досить добре пручаються ударам. В першу чергу варто відзначити той факт, що навіть якщо у кого-то і вийти трохи виламати металеві двері, вона просто зігнеться, закупорити і не відкриється. Так само варто відзначити той факт, що металеві двері досить добре протистоять зломів. Більш того, вони можуть бути додатково утеплені і можна навіть зробити шумоізоляцію. Різні ущільнювачі завжди чиняться за пару хвилин.

Дерев’яні двері

Дерев’яні двері відрізняються тим, що вони погано пручаються вибивання. Металеві петлі і замок просто виривають шматки деревини при сильних ударах. Більш того, вони так само досить сильно не люблять вологу. Вони розбухають і може призвести до її. Від цього ж погіршується посадка петель і замків.