Перед тим, як відправитися в магазин, щоб вибрати нове покривало, слід подумати про загальний інтер’єр спальні. Адже ліжко є центром вашої спальні. І від того, як воно стане виглядати, багато в чому буде залежати загальний вигляд кімнати. А значить, ваш комфорт і гарний настрій. 

Якщо спальня невеликих габаритів, а ліжко має значні розміри покривало ні в якому разі має занадто виділятися із загального колірного фону. Наприклад, якщо інтер’єр кімнати в зеленій колірній гамі, покривало найкраще придбати салатного або бірюзового тону. Або на тон світліше, загальної колірної гами.

Класичним, і як багато хто вважає, консервативним є варіант, коли портьєри в спальні і покривало зшиті з одного матеріалу. Але багатьом людям це подобається. Такому класичного варіанту вже багато років. Але і в наші дні він залишається актуальним.

При пастельних тонах загального інтер’єру цілком можливо покривало яскравих кольорів. В такому випадку ліжко неодмінно стане зоровим центром спальні. Дуже красиво і безпрограшно виглядає покривало сліпуче білого кольору. Але даний варіант підходить людям, які не мають звички лягти днем ​​відпочити на не розібрався ліжко.

Дуже добре виглядає покривало, яке за кольором поєднується з декором, що знаходяться в головах ліжка. Будь це картина, панно, малюнок або щось ще.

Що стосується матеріалу, то воно може бути штучним, або натуральним. Необхідно знати, що натуральні тканини, завжди краще штучних матеріалів. Хоча вони можуть викликати алергічні реакції.

Багато людей копіюють інтер’єр дорогих готелів. І використовують багатошарові покривала. У спальнях великих розмірів це дійсно виглядає багато. А в крихітній спальні дорогі багатошарові покривала здаються недоречними.

Що стосується розміру покривала, то вирушаючи в магазин треба обов’язково знати розміри ліжка. Зазвичай у продажу завжди є покривала на всі стандартні ліжка. А ось підібрати малюнок колір дещо складніше. Але все одно при бажанні можна зробити і це. А якщо ліжко не стандартних розмірів, то покривало цілком можна зшити самим, або замовити в ательє.

Правильно вибране покривало буде прикрасою вашої спальні.