Якщо у вас немає бажання переплачувати, купуючи натуральні мармурові підвіконня, які до того ж мають дуже велику вагу, а при установці виникають складності, зверніть увагу на пластикові підвіконня.

Багато компаній пропонують ламіновані підвіконня “під мармур”, які повністю імітують натуральний матеріал. Підвіконня ПВХ мармур – оригінальна пропозиція на вітчизняному ринку пластикових конструкцій для віконних прорізів.

Завдяки високій якості заводського ламінування і помірною ціною матеріалу даний тип підвіконня ПВХ з успіхом замінить більш дорогий аналог з натурального каменю.

Підвіконня “під мармур” виготовляють з безпечного для людини і навколишнього середовища пластика, на поверхню якого наноситься кольорова ламінуюча плівка.

ПВХ підвіконня прості в установці і відході, а також мають привабливу вартість. Таке підвіконня буде служити вам вірою і правдою довгі роки.

Пластик не боїться вологості, не змінить свою форму, не втратить привабливість і блиск від температурних перепадів. Якщо на поверхню потрапила вода – просто приберіть її губкою, за рахунок водовідштовхувальних властивостей верхнього покриття вода не вбереться і підвіконня не постраждає.

Зовні ламінований підвіконня практично не відрізнити від мармурового вироби. Таке підвіконня зробить вигляд вікна закінченим і гармонійно впишеться в інтер’єр.

Ламінований підвіконня “під мармур” – це відмінне місце для того, щоб поставити кімнатні квіти або розташувати інші предмети декору. Подряпати його досить складно, також варто відзначити стійкість пластика до механічних впливів.

На перший погляд, звертаючи увагу на підвіконня “під мармур”, складно зрозуміти, що вони виконані саме з пластика.