Тонування вікон, які перебувають на фасаді будівлі, застосовується досить часто. Що стосується офісних приміщень, то тонована перегородка виконує функцію зонування простору.

Для виконання тонування скляних поверхонь застосовується плівка, поверхня якої може бути як матовою, так і глянсовою.

Тонування вікон і перегородок має низку переваг:

  • на вікнах, плівка виконує сонцезахисні функції;
  • тоновані офісні перегородки відокремлюють кабінет від основного приміщення, створюючи тим самим особистий простір для тих, хто в ньому працює;
  • тоноване вікно отримує захист від теплових хвиль, виконуючи, таким чином, функцію енергозбереження;
  • приміщення офісу, розділене перегородками з простими стеклами, може викликати незручності в роботі за рахунок виблискування моніторів колег, при тонированной перегородці даної проблеми не існує.

Офісне приміщення, розділене на міні-зони тонованими перегородками, підвищує продуктивність праці співробітників, так як відволікаючі фактори скорочені до мінімуму.

Технологічний процес тонування вікон і перегородок

Технологія нанесення тонувальної плівки на скляну поверхню не настільки складна, як скрупульозна. Тут важливі навички роботи, акуратність і точність.

Замовник звертається до виконавця для вибору відповідного матеріалу і отримання послуги. Вони визначаються з колірною гамою плівки і її коефіцієнтом прозорості.

Технологічний процес має наступні етапи:

  1. Плівка продається в рулоні, ширина якого повинна відповідати ширині скла. В іншому випадку, її доведеться наклеювати встик.
  2. Скляна поверхня якісно зволожується за допомогою мокрої губки. Миючі засоби не застосовуються.
  3. Рулон розкривається і поступово розмотується. Частина захисної плівки віддаляється з поверхні. Наклеювання проводиться невеликими ділянками.
  4. Плівка притискається до скла і прасувати спеціальним інструментом з метою видалення надлишків води. Вологу потрібно вигнати всю, без залишку, тому що це запорука якісного і довговічного нанесення.
  5. Рулон розмотують потроху, притримуючи під час роботи, щоб уникнути передчасного прилипання до мокрій поверхні.

Завершує процес видавлювання бульбашок повітря з-під плівки за допомогою спеціального пристосування.