Високоміцне кріплення зовні схоже на звичайні вироби, але відрізняється високою надійністю, міцністю і здатністю витримувати екстремальні навантаження.

Його використовують в складних виробничих лініях і механізмах, в будівельних роботах і для побутових цілей. Високоміцне кріплення витримує великі навантаження на розрив і не руйнується під впливом кислот і лугів. Завдяки високому рівню міцності вироби можна знизити вагу установок та інших конструкції.

Головні особливості

Високоміцний кріплення оптом виготовляється з низьколегованої або вуглецевої сталі, яка була оброблена. Всі вироби попередньо гартуються, проходячи поетапно нагрівання та охолодження. Для цього використовується гартівно-відпускні апарати в деяких випадках застосовується термічна обробка з використанням олії. Нанесення спеціального покриття і консервація забезпечують додаткову стійкість і запобігає появі корозії. Процес загартування впорядковує молекулярну структуру металу, що забезпечує високу міцність і стійкість до навантажень. Різьба наноситься на вже готові предмети за допомогою автоматичної накатки гарячої або холодної висадки.

Основні переваги

До них відносяться:

  • Широкий вибір виробі. Сьогодні високоміцні металовироби виготовляються у всіх можливих варіаціях.
  • Здатність витримувати високі навантаження. високоміцний кріплення здатний витримати роботу з колосальними навантаженнями, які не деформуючись або руйнуючись в процесі.
  • Довговічність. При коректному підборі вироби прослужать набагато довше ніж елементи класів низької та середньої міцності. Збільшити його ще більше допоможуть спеціальні покриття.
  • Виробництво за індивідуальними замовленнями. Ви можете купити високоміцний кріплення виготовлення якого спирається на вже наявні технічні регламенти або створюються за індивідуальними проектами для вирішення вузькоспеціалізованих питань.

Виробництво високоміцних металевих виробів тісно пов’язане з вибором якісної сировини. Крім цього, виробництво вимагає великих витрат енергії і часу. Тому вартість виробі досить висока. Але завдяки тривалому терміну експлуатації витрати повністю окупаються.